„Real“ ekipa „Primeroje“ 5:0 sudaužė „Rayo Vallecano“, tačiau sirgaliai švilpė saviems

Ispanijos futbolo pirmenybių 31-ajame ture vėlų šeštadienio vakarą 23-ąją pergalę iškovojo Madrido „Real“ klubas, savo aikštėje 5:0 sutriuškinęs kitą sostinės komandą, „Rayo Vallecano“.
Cristiano Ronaldo ir Karimas Benzema
Cristiano Ronaldo ir Karimas Benzema / „Scanpix“ nuotr.

Varžovų daužymą 15-ąją minutę pradėjo geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo. Tai buvo vienintelis „Los Blancos“ įvartis pirmajame kėlinyje.

Vis dėlto, po pertraukos „Real“ parodė savo jėgą: po kartą pasižymėjo Danielis Carvajalis  (55 min.) ir Alvaro Morata (78 min.), du įvarčius įmušė Garethas Bale'as (68 ir 70 min.).

Vis dėlto, ne visi „Real“ klubo sirgaliai buvo patenkinti C.Ronaldo žaidimu šiose rungtynėse. Portugalui įmušus įvartį iš tribūnų pasigirdo švilpimas dėl savanaudiško puolėjo žaidimo.

Be to, „Real“ sirgaliai švilpimu reiškė nepasitenkinimą ir vartininku Diego Lopezu, kuris šį sezoną žaidžia visose „Primeros“ rungtynėse. Ilgametis vartų sargas ir komandos kapitonas Ikeras Casillasas rungtyniauja taurės varžybose ir Čempionų lygoje.

Treneris Carlo Ancelotti liko nepatenkintas tokiais sirgalių veiksmais.

„Aš suprantu, kai esame nušvilpiami, nes žaidžiame blogai. Dabar aš negaliu to suprasti, nes mes parodėme puikų žaidimą. Cristiano nušvilpimas yra beprasmis. Nesuprantu, kodėl sirgaliai nepatenkinti ir D.Lopezu – tikiuosi, jis neįsižeidė.

Trečiadienį mums reikės aistruolių palaikymo ir geros atmosferos – tik tokiu atveju galime pasiekti sėkmę Čempionų lygoje“, – kalbėjo C.Ancelotti.

Trečiadienį „Real“ UEFA Čempionų lygoje namuose stos į kovą ketvirtfinalyje su Dortmundo „Borussia“.

Po dviejų nesėkmių iš eilės atsigavęs „Real“ klubas „Primeros“ įskaitoje liko trečioje vietoje su 73 taškais, o lygoje pirmauja „Atletico“ (76 tšk.) ir „Barcelona“ (75 tšk.).