„Real“ į Čempionų lygą sugrįžo galingai – C.Ronaldo dublis ir S.Ramoso triukas

Trečiadienį tęsėsi kvapą gniaužiančios Čempionų lygos akistatos. Įspūdingą pergalę iškovojo čempionų titulą ginantys Madrido „Real“ futbolininkai.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

H grupė

Madrido „Real“ namuose be vargo 3:0 nugalėjo APOEL.

Cristiano Ronaldo pelnė dublį. Pirma, portugalas išvedė komandą į priekį 12-ąją minutę, o antrajame kėlinyje įmušė ir 11 metrų baudinį.

Dar vieną nuostabų dviračio stiliaus įvartį pridėjo Sergio Ramosas.

C.Ronaldo vis dar negali žaisti Ispanijos lygoje dėl penkerių rungtynių diskvalifikacijos, kuri buvo skirta jam pastūmus teisėją.

Madrido klubas siekia trečio Čempionų lygos titulo iš eilės.

Londono „Tottenham“ futbolininkai 3:1 įveikė Dortmundo „Borussia“.

Vieta Komanda Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įvar.sant. Tašk.
1. „Real“ 1 1 0 0 3 3
2. „Tottenham“ 1 1 0 0 2 3
3. „Borussia“ 1 0 0 1 -2 0
4. APOEL 1 0 0 1 -3 0

F grupė

„Manchester City“ išvykoje 4:0 sutriuškino „Feyenoord“ ekipą.

Mančesterio ekipai du įvarčius mušė Johnas Stonesas, po vieną pridėjo Gabrielis Jesusas ir Sergio Aguero.

„Napoli“ 1:2 nusileido Donecko „Šachtar“ klubui.

Vieta Komanda Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įvar. Tašk.
1. „Manchester City“ 1 1 0 0 4 3
2. „Šachtar“ 1 1 0 0 1 3
3. „Napoli“ 1 0 0 1 -1 0
4. „Feyenoord“ 1 0 0 1 -4 0

E grupė

Į Čempionų lygą sugrįžęs „Liverpool“ klubas sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Sevilla“.

Jau penktąją rungtynių minutę Sevilijos klubą į priekį išvedė W.Benas Yedderis. 21-ąją minutę rezultatą išlygino Roberto Firmino. 37-ąją minutę „Liverpool“ pirmavo po Mohamedo Salaho įvarčio ir netrukus sulaukė auksinės progos prieš pertrauką padidinti pranašumą. Tačiau 11 metrų baudinio neįmušė R.Firmino.

72-ąją minutę rezultatą išlygino J.Correa. Negana to, paskutinę rungtynių minutę antrą geltoną kortelę gavo J.Gomezas, kuris turės praleisti kitas rungtynes.

Maskvos „Spartak“ taip pat sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Maribor“.

Vieta Komanda Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įvar. sant. Tašk.