„Real“ į Karaliaus taurės turnyro aštuntfinalį žengė įveikęs varžovą 9:1

Antradienį Ispanijoje sužaistos atsakomosios Karaliaus taurės šešioliktfinalio rungtynės.
Jamesas Rodriguezas
Jamesas Rodriguezas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Titulą ginantys Madrido „Real“ futbolininkai „Santiago Bernabeu“ stadione susitiko su „Cornella“ ekipa. Carlo Ancelotti vedamas karališkasis klubas vertėsi be pagrindinių komandos žaidėjų, tačiau ir tai nesutrukdė jam pasiekti triuškinančią pergalę.

Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Isco ir du kartus Jamesas Rodriguezas. 60-ąją minutę dar vieną įvartį pridėjo į savus vartus varžovas.

Paskutinis įvartis buvo įmuštas 77-ąją minutę, tačiau jo autoriumi tapo ne kas kitas, o po maždaug devynių mėnesių į aikštę sugrįžęs Jese Rodriguezas. Ispanui tai buvo pirmosios rungtynės nuo vasario mėnesio.

Pirmajame susitikime „Real“ taip pat neturėjo vargo su „Cornella“ ir ją nugalėjo rezultatu 4:1. Į aštuntfinalį karališkasis klubas žengė bendru rezultatu 9:1.

Taip pat buvo žaidžiami dar keli susitikimai, tačiau jie buvo ne atsakomieji. Pergalę rezultatu 2:0 iškovojo Barselonos „Esoanyol“, o varžovų įveikti nesugebėjo Bilbao „Athletic“.

Rezultatai:

„Real Madrid“ 5 – 0 „Cornella“

(Pirmas mačas 4-1, galutinis rezultatas 9-1)

16' [1 – 0] J.Rodriguez

32' [2 – 0] Isco

33' [3 – 0] J.Rodriguez

60' [4 – 0] B.Lopez (į savus vartus)

77' [5 – 0] Jese

14' X.Boniquet („Cornella“) nerealizavo 11m. baudinio

Real Madrid 5-0 Cornella - Highlights by onlyfootball

„Alaves“ 0 – 2 „Espanyol“

36' [0 – 1] C.Stuani

90' [0 – 2] C.Stuani

„Alcoyano“ 1 – 1 „Athletic“

32' [1 – 0] F.Ferron

90' [1 – 1] B.Viguera

„Las Palmas“ 2 – 1 „Celta“

23' [1 – 0] Hernan

79' [2 – 0] M.Silva

83' [2 – 1] S.Mina

69' Hernan („Las Palmas“) nerealizavo 11m. baudinio

„Real Valladolid“ 0 – 0 „Elche“