„Real“ neišnaudojo šanso pavyti „Barceloną“ (nuotraukos, video, visi rezultatai)

Du taškus pirmosiose 2010 metų Ispanijos futbolo čempionato rungtynėse prarado ir antroje vietoje esantis Madrido „Real“ klubas, sumažinęs atsilikimą nuo dvidešimties komandų turnyro lyderės „Barcelona“ (40 tšk.) vienuolikės iki dviejų taškų.
Po atkaklios kovos –  lygiosios
C.Ronaldo nesugebėjo rasti kelių varžovų vartų link / „Scanpix“ nuotr.

Turėję galimybę pavyti lyderę Madrido „Real“ futbolininkai sekmadienį svečiuose XVI turo susitikimą su dvyliktojoje pozicijoje esančia „Osasuna“ (17 tšk.) ekipa baigė lygiosiomis 0:0.

„Žinojome, jog dvikova su „Osasuna“ nebus lengva. Rungtynės vyko labai intensyviai ir varžovai demonstravo tikrai aukšto lygio futbolą, ypač pirmajame kėlinyje, kuriame mes, priešingai, nesukūrėme tiek daug progų. Nors antrajame kėlinyje jau atrodėme geriau ir galėjome išplėšti pergalę, tačiau apkritai, manau, jog galutinis rezultatas yra dėsningas ir teisingas. Mes nei laimėjome tašką, nei pralaimėjome du“, - po susitikimo aiškino „Real“ treniruojantis čilietis Manuelis Pellegrini.

Trečioje vietoje su 32 taškais lieka „Valencia“ komanda.