Čempionų lygos finalo repeticijoje – nevykęs baudinys ir „mėlynųjų“ pergalė

„Manchester City“ ir Londono „Chelsea“ ekipos gegužės 29-ąją Stambule kausis dėl UEFA Čempionų lygos nugalėtojų karūnos, o šeštadienio vakare „Etihad“ stadione stojo viena prieš kitą su skirtingais uždaviniais „Premier“ lygoje. Repeticijoje prieš būsimą finalą triumfavo „mėlynieji“ – 2:1.
Nevykusį Sergio Aguero baudinį nesunkiai atlaikė Edouardas Mendy
Nevykusį Sergio Aguero baudinį nesunkiai atlaikė Edouardas Mendy / „Scanpix“ nuotr.

Akimirką pirmojo kėlinio pabaigoje koncentraciją praradusi Thomaso Tuchelio kariauna į pertrauką tarp kėlinių galėjo žengti turėdama dviejų įvarčių deficitą, tačiau svečiams viskas susiklostė dar ne taip blogai.

44-ąją minutę „miestiečius“ į priekį išvedė Raheemas Sterlingas, nutraukęs beveik trijų mėnesių įvarčių sausrą Anglijos „Premier“ lygoje.

Jau po minutės jaunasis Billy Gilmouras baudos aikštelėje pažeidė taisykles prieš Gabrielį Jesusą, o 11 metrų baudinio mušti stojo veteranas Sergio Aguero.

Argentinietis tikėjosi pergudrauti varžovų vartų sargą atlikdamas klastingą panenka smūgį, tačiau galiausiai pergudravo patį save – atliko labai nevykusį baudinį, o toks smūgis buvo lengvas grobis Edouardui Mendy.

Tokia kėlinio pabaiga pažadino apsnūdusius „mėlynuosius“, kurie po pertraukos dominavo.

Visiškai rungtynių kontrolę į savo rankas perėmę svečiai iš Londono rezultatą išlygino 63-ąją minutę, kai įvartį po Cesaro Azpilicuetos rezultatyvaus perdavimo įmušė Hakimas Ziyechas.

„Mėlynieji“ dukart po tikslių Timo Wernerio ir Callumo Hudsono-Odoi smūgių buvo išsiveržę į priekį, tačiau abu sykius įvarčiai buvo neįskaityti dėl nuošalės.

Visgi galiausiai svečių iš Londono spaudimas atnešė labai saldžių vaisių – antrąją pridėtą teisėjo minutę jiems pergalę išplėšė Marcosas Alonso.

Pergalė „Man City“ klubui būtų garantavusi „Premier“ lygos trofėjų jau šiandien.

Tiesa, titulas jiems ir toliau yra pasiekiamas ranka. Pavyzdžiui, jei rytoj „Manchester United“ pralaimės Birmingemo „Aston Villa“ vienuolikei, „raudonieji velniai“ praras net ir teorines galimybes pavyti lygos lyderius.

Po trečiosios pergalės iš eilės „Chelsea“ su 64 taškais kyla į trečiąją poziciją.