Rezultatai kalba patys už save: Z.Ibrahimovičiaus „hat-trickas“ pažymėtas puikiu smūgiu

Nors daugelis futbolo aistruolių kartais peikia Zlataną Ibrahimovičių dėl skambių futbolininko pasisakymų, panašu, jog šįkart „Los Angeles Galaxy“ puolėjas atsakė už dar šią savaitę išsakytus žodžius, kad jis be kalbų yra geriausias JAV futbolo lygos (MLS) žaidėjas.
Zlatanas Ibrahimovičius
Zlatanas Ibrahimovičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ekstravagantiškasis švedas pelnė „hat-tricką“, o jo vedama „Los Angeles Galaxy“ ekipa namuose 3:2 patiesė čempionato lyderius – „Los Angeles FC“ futbolininkus.

Varžybų puošmena tapo pats pirmasis Z.Ibrahimovičiaus įvartis, išlyginęs rungtynių rezultatą. Aštuntą minutę puolėjas susistabdė nuo aikštės vidurio pasiųstą kamuolį krūtine, „persimetė“ kamuolį per varžovą ir iš už baudos aikštelės prieigų pasiuntė žaidimo įrankį į vartus.

Toks 37-erių futbolininko fenomenas buvo palydėtas griausmingomis aistruolių ir komandos draugų ovacijomis.

Tačiau tai buvo tik Zlatano šou pradžia – 56-ą ir 70-ą minutėmis jis pelnė dar du įvarčius bei įtvirtino komandos pergalę.

Šis susitikimas buvo ypatingas tuo, jog kitoje barikadų pusėje žaidė meksikietis Carlosas Vela, pelnęs abu „Los Angeles FC“ įvarčius. Būtent tarp šių puolėjų yra piešiama priešprieša, kas visgi yra geriausias MLS futbolininkas.

Prieš keletą dienų Z.Ibrahimovičius teigė, kad šioje lygoje „yra Dievas“ ir jaučiasi „kaip Ferraris tarp Fiatų“. Šiame sezone puolėjas yra pelnęs 16 įvarčių, o C.Vela – 21.

Net ir iškovojusi pergalę „Los Angeles Galaxy“ vis dar turi 9 taškų deficitą prieš „Los Angeles FC“ klubą.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius