„Roma“ laimėjo „Amžinojo miesto“ derbį ir užsitikrino sidabro medalius

„Roma“ futbolininkai 2:1 nugalėjo „Lazio“ komandą, užsitikrino Italijos „Serie A“ čempionato sidabro medalius bei vietą kito sezono Čempionų lygos grupių etape.
Serie A: Romos "Lazio" - "Roma"
Serie A: Romos "Lazio" - "Roma" / „Scanpix“ nuotr.

Visi trys įvarčiai buvo įmušti antrajame kėlinyje. Pirmasis pasižymėjo 73-ąją minutę „Lazio“ vartininką nuginklavęs Juanas Iturbe, tačiau 82-ąją Filipas Džordževičius rezultatą išlygino.

Pergalingas tapo Mapou Yanga-Mbiwa smūgis 85-ąją minutę.

Italijos čempionas jau aiškus senokai. Juo tapo Turino „Juventus“ komanda (86 taškai), kuris birželio 6 dieną Čempionų lygos finale žais su „Barcelona“.

Likus turui iki sezono pabaigos „Roma“ nuo lyderio atsilieka 16 taškų, o Romos „Lazio“ – 20. Ketvirtoje vietoje yra trimis taškais už „Lazio“ futbolininkus mažiau turintis „Napoli“.

„Lazio“ 1 – 2 „Roma“
73‘ [0 – 1] Juan Iturbe
81‘ [1 – 1] Filip Djordjevič
85‘ [1 – 2] Mapou Yanga-Mbiwa