Rusijos pirmajame futbolo divizione dviejų lietuvių klubas tebėra trečias

31-ąjį tašką septynioliktose Rusijos pirmojo futbolo diviziono rungtynėse pelnė trečiąją vietą septyniolikos komandų turnyre išsaugojusi Chabarovsko „SKA-Energija“ ekipa su Tomu Mikuckiu ir Dariumi Miceika, rungtynes namuose su septintojoje pozicijoje esančiu Nižnekamsko „Neftechimik“ (26 tšk.) klubu baigusi lygiosiomis 0:0.
Tomas Mikuckis
Tomas Mikuckis / V.Januškos/LFF.lt nuotr.

T. Mikuckis žaidė visas rungtynės, o mačui registruotas D. Miceika aikštėje nepasirodė.

Šeštą pralaimėjimą patyrė bei į devintąją vietą nukrito dviejų lietuvių Novosibirsko „Sibir“ (25 tšk.) komanda, išvykoje 0:2 (0:1) turėjusi pripažinti penktojoje pozicijoje esančios Volgogrado „Rotor“ (28 tšk.) ekipos pranašumą.

Visą susitikimą žaidęs Vidas Alunderis 54-ą minutę buvo įspėtas, o Robertas Poškus 70-ą minutę aikštėje pakeitė Rustiomą Chaliuliną.

Įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Arturas Rylovas (18 min.) bei Aleksejus Puginas (87 min.).

Dvidešimtąjį tašką pelnė vienuoliktąją vietą užimantis Maskvos „Torpedo“ klubas, kurios gretose nebuvo registruotas operuotas vartininkas Saulius Klevinskas. „Torpedo“ futbolininkai penktadienį namuose rungtynes su aštuntojoje pozicijoje esančia „Ufa“ (25 taškai) vienuolike baigė lygiosiomis 2:2 (1:1).

Rusijos pirmajame futbolo divizione pirmauja Tomsko „Tomj“ (39 tšk.) klubas, o antrąją vietą užima Jekaterinburgo „Ural“ (35 taškai) futbolininkai.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius