Salės futbolas: Lietuvos čempionate „Bekentas“ sutriuškino „Penalty.lt“

Penktadienį prasidėjo Lietuvos salės futbolo A lygos pirmenybių antrasis ratas. Jau pirmosios rungtynės futbolo mėgėjams padovanojo Vilniaus derbį, kuriame susikovė „Penalty.lt“ ir „Bekento“ futbolininkai. Visas 40 minučių aistros liejosi per kraštus, o įtikinamą pergalę 11:3 iškovojo „Bekentas“.
Salės futbolas
Salės futbolas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis susitikimo kėlinys tikrai nežadėjo tokio rezultato ir „Penalty.lt“ ekipa turėjo nedidelę žaidybinę persvarą. Nominaliems aikštės šeimininkams po Petro Lukošiaus įvarčio pavyko pirmiesiems išsiveržti į priekį. Kiek vėliau raudoną kortelę prieš save išvydo „Bekento“ futbolininkas Romas Pranckevičius ir išnaudoję kiekybinę persvarą „Penalty.lt“ futbolininkai padvigubino rezultatą. Šiai ekipai pirmajame kėlinyje taip pat kelis kartus pavyko pataikyti į virpstą, bet prieš teisėjo švilpuką į pertrauką rezultatą sušvelninti pavyko Arsenijui Buinickiui, rašo Penalty.lt.

Antroji mačo pusėje sėkmingiau prasidėjo „Bekentui“. Pastarajai komandai ne tik pavyko išlyginti rezultatą, bet po šeimininkų įvarčio į savo vartus ir išsiveržti į priekį. „Penalty.lt“ žaidėjai akivaizdžiai nesitikėjo tokio rungtynių eigos posūkio. Jų varžovai šiuo sutrikimu puikiai pasinaudojo ir per trumpą laiko atkarpą įmušė net kelis įvarčius. Po tokio antausio aikštės šeimininkai palūžo ir susitikimo baigtis jau tapo aiški.

Bandydama bent kiek reabilituotis „Penalty.lt“ ekipa ėmė beatodairiškai atakuoti. Žaidimas tapo chaotiškas, šeimininkams įmušti nesisekė, o svečiai juos baudė rezultatyviomis kontratakomis. Paskutinės susitikimo minutės virto tikru mūšio lauku. Į įtikinamai pirmaujančių „Bekento“ futbolininkų bandymus efektingu žaidimu pradžiuginti savo gerbėjus varžovai atsakė grubiu žaidimu. Bandydamas į tai reaguoti pirmaujančios ekipos atstovas Nikolajus Strelecas priešininkui kibo į atlapus ir buvo pašalintas iš aikštės. Finalinis rungtynių teisėjo švilpukas nutildė įsiplieskusias aistras ir užfiksavo užtikrintą „Bekento“ pergalę 11:3.

Vilniaus „Penalty.lt” – Vilniaus „Bekentas” 3:11 (2:1)

VPU salė (Vilnius).
 Teisėjai – R.Cviklinskis, N.Biriukovas
Įvarčiai: 14 min. A.Romeiko (1:0), 17 min. A.Romeiko (2:0), 20 min. A.Buinickis (2:1), 22 min. V.Baranovskis (2:2), 26 min. I.Šapola (2:3, į savo vartus), 30 min. M.Aviženis (2:4), 30 min. V.Novičkovas (2:5), 31 min. A.Romeiko (3:5), 31 min. A.Buinickis (3:6), 31 min. A.Buinickis (3:7), 32 min. V.Novičkovas (3:8), 37 min. A.Buinickis (3:9), 38 min. V.Baranovskis (3:10), 39 min. A.Buinickis (3:11 iš 10 m.)
Įspėti: 8 min. E.Rūkštelė, 12 min. E.Tučinskis, 39 min. J.Gulbinas („Penalty.lt”); 18 min. M.Aviženis („Bekentas”)
Pašalinti: 16 min. R.Pranckevičius, 39 min. N.Strelecas („Bekentas”)

Iškovoję ketvirtąją pergalę „Bekento“ salės futbolininkai su 12 taškų pakilo į antrą vietą ir trim taškais atsilieka nuo šešių komandų turnyro lyderės čempionės titulą ginančios Kauno „Nautaros“.

Į trečiąją poziciją su 10 taškų smuktelėjo Kazlų Rūdos „SC–Stihl“ klubas, o „Penalty.lt“ ekipa su 3 taškais liko penkta.

Lietuvos salės futbolo čempionato turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, įvarčiai, taškai)

1. Kauno „Nautara“          5 5 0 0 30:7  15
2. Vilniaus „Bekentas“      6 4 0 2 34:17 12
3. Kazlų Rūdos „SC–Stihl“   5 3 1 1 21:16 10
4. Klaipėdos „Nautica“      5 2 0 3 15:28  6
5. Vilniaus „Penalty.lt“    6 1 0 5 15:35  3
6. Kauno „Viči“             5 0 1 5 16:28  1