-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

Salės futbolo čempionate – vėlai prabudę argentiniečiai ir kazachiškas vakarėlis

Lietuvoje vykstančiame pasaulio salės futbolo čempionate paaiškėjo dar dvi ketvirtfinalio dalyvės. Jomis tapo Argentinos ir Kazachstano rinktinės.
Argentina nugalėjo Paragvajų
Argentina nugalėjo Paragvajų / lff.lt nuotr.

Titulą ginantys argentiniečiai Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje 6:1 sutriuškino Paragvajų.

Argentiniečiai pirmi praleido įvartį ir atsiliko 0:1 po pirmojo kėlinio, bet prapliupo tiksliais smūgiais po pertraukos.

Nuo 26-osios iki 29-osios minutės argentiniečiai pasižymėjo keturissyk, dar du įvarčius pridėjo 35 ir 36 minutėmis bei lengvai pačiupo bilietą į ketvirtfinalį.

Visus šešis įvarčius argentiniečiams pelnė skirtingi žaidėjai.

Jame Argentinos lauks akistata su Rusijos futbolo sąjungos komanda. Rungtynės sekmadienį bus žaidžiamos Kaune.

Savo ruožtu šįvakar Kauno „Žalgirio“ arenoje lengvą pergalę pasiekė Kazachstanas, net 7:0 sutriuškinęs Tailando rinktinę.

Niekada pasaulio čempionato ketvirtfinalyje iki šiol nežaidę kazachai pranašumą susikūrė jau 3 ir 4 minutėmis, o po pirmojo kėlinio pirmavo 3:0. Dar keturis įvarčius jie pridėjo po pertraukos.

Kazachai ketvirtfinalį žais pirmadienį Vilniuje. Jų varžovais bus Uzbekistano arba Irano salės futbolininkai.

Primename, kad trečiadienį bilietus į ketvirtfinalį iškovojo Maroko ir Rusijos futbolo sąjungos rinktinės. Šiandien aštuntfinalyje dar žais Brazilija ir Japonija.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?