„Seria A“: „Parma“ ir „Fiorentina“ rungtynėse – 4 įvarčiai ir 3 raudonos kortelės

Italijos „Serie A“ futbolo čempionato 25-ojo turo rungtynėse pirmadienį Parmoje vietos „Parma“ ir Florencijos „Fiorentina“ klubai išsiskyrė taikiai 2:2 (1:1), nors futbolininkų elgesys ir nebuvo labai taikus.
Komandos draugai sevikiną įvartį pelniusį Juaną Guillermo Cuadrado
Komandos draugai sevikiną įvartį pelniusį Juaną Guillermo Cuadrado / „Scanpix“ nuotr.

Antonio Cassano 39-ąją minutę pasižymėjo pirmasis ir „Parma“ buvo priekyje, tačiau prireikė vos kelių akimirkų ir Juanas Guillermo Cuadrado rezultatą išlygino (41 min.).

Po pertraukos, 51 min. baudos aikštelėje „Fiorentina“ grubiai sužaidė prieš varžovą ir „Parma“ žaidėjas Amauri realizavo 11 metrų baudinį.

Lyg to būtų negana, 53 min., jaunasis „Fiorentina“ saugas Modibo Diakite iš nugaros grubiai nuvertė A.Cassano, užsidirbo antrą geltoną kortelę ir buvo išvytas iš aikštės.

„Fiorentina“ stengėsi išvengti pralaimėjimo, o rezultatą išlygino 78 min. aikštėje pasirodęs Matíasas Fernándezas. 85 min. futbolininkas fantastišku baudos smūgiu nuginklavo Antonio Mirante ir išplėšė Florencijos ekipai lygiąsias.

Vis dėlto, įdomybės dar nebuvo pasibaigusios. Jau per teisėjo pridėtą laiką „Parma“ ekipa turėjo mušti baudos smūgį, tačiau „Fiorentina“ narys Borja Valero susipešė su Gianni Munari ir abu žaidėjai gavo raudonas korteles.

Turnyro lentelėje „Parma“ su 37 taškais yra septintas, o „Fiorentina“ su 45 taškais yra ketvirta.