„Serie A“: „Napoli“ įveikė „Lazio“, o „Fiorentina“ po dramatiškos kovos parklupdė „Verona“

Pirmadienį vakare pasibaigė Italijos „Serie A“ pirmenybių XIV turas. Nesunkią pergalę iškovojo „Napoli“ futbolininkai, o „Fiorentina“ ekipa dėl pergalės turėjo pavargti. Puikų pasirodymą surengė Gonzalo Higuainas, kuris pasižymėjo dvigubu dubliu.
Gonzalo Higuainas
Gonzalo Higuainas / „Scanpix“ nuotr.

Dramatiškame trileryje pergalę namuose iškovojo „Fiorentina“ ekipa, rezultatu 4:3 palaužusi „Verona“ futbolininkus, nuo 53-ios minutės žaidusius mažumoje.

Borja Valero nugalėtojams pelnė du įvarčius – 5-ąją ir 15-ąją minutėmis. Vieną 43-ąją pridėjo minutę Juanas Vargas, taip pat 54-ąją pasižymėjo ir Giuseppe Rossi. Pralaimėjusiųjų komandai 6-ąją minutę įvartį įmušė Romulo, 13-ąją Juanas Iturbe ir 72-ąją Jorginho.

Kitame susitikime pergalę iškovojo Rafaelio Benitezo treniruojami „Napoli“ futbolininkai, 4:2 įveikę „Lazio“ ekipą.

Gonzalo Higuainas pasižymėjo dubliu, kamuolį tiksliai  į varžovų vartus smūgiavęs 24-ąją ir 72-ąją minutėmis. 50-ąją minutę pasižymėjo ir Goranas Pandevas, o 90-ąją visus klausimus išsprendė Jose Callejonas.

„Lazio“ ekipai 88-ąją minutę įvartį įmušė Balde Keita, o „Napoli“ gynėjas Valonas Behrami 25-ąją  minutę įmušė į savus vartus.

Po šio turo, „Napoli“ įsirašė dar 3 taškus ir jų jau turi 31-ą. Komanda rikiuojasi 3-iojoje „Serie A“ pirmenybių vietoje ir 3 taškais atsilieka nuo antrojoje vietoje įsitaisiusio „Roma“ klubo.

Prieš susitikimą „Verona“ ir „Fiorentina“ ekipas skyrė tik du taškai, šį mačą galima buvo vadinti kova dėl penktosios–ketvirtosios lentelės pozicijos. Pralaimėjusi „Verona“ su 22 taškais liko šešta, o „Fiorentina“ su 27 taškais prisivijo „Inter.“