„Serie A“: į čempionatą grįžta intriga – po „Juventus“ kluptelėjimo „Lazio“ atsilieka tik trim taškais

Italijos futbolo čempionate sekmadienį sužaistos aštuonerios 20-ojo turo rungtynės, po kurių dvi pirmaujančias ekipas skiria vos trys taškai.
„Lazio“ žais Italijos futbolo taurės pusfinalyje
„Lazio“ sumažino atsilikimą nuo čempionato lyderio. / „Scanpix“ nuotr.

Praėjusio sezono čempionai ir čempionato lyderiai Turino „Juventus“ futbolininkais svečiuose nesugebėjo įveikti aštuntoje vietoje žengiančios „Parma“ vienuolikės – mačas baigėsi 1:1.

Abukart į vartus šiame mače įmušė šeimininkai – 52-ą minutę Jonathanas Biabiany įsimušė į savus vartus, o 77-ą min. Nicola Sansone'as pataikė į reikiamus vartus ir išplėšė komandia lygiąsias. „Parma“ viso mačo metu į vartų plotą pataikė vos dukart, o „Juventus“ – 8 kartus, tačiau įvarčio nepasiekė.

Čempionų kluptelėjimu pasinaudojo Romos „Lazio“ komanda, kuriai atstovauja ir Marius Stankevičius. Italijso sostinės klubas namuose 2:0 įveikė Bergamo „Atalanta“ ir atsilikimą nuo „Juventus“ sumažino iki trijų taškų.

Šeimininkus į priekį 67-ą min. išvedė Sergio Floccari, o Davide'as Brivio po dešimties minučių įsimušė į savus vartus. Nuo 83-ios minutės Bergamo futbolininkai žaidė be iš aikštės pašalinto Carloso Carmona. M.Stankevičius buvo registruotas rungtynėms, tačiau jas praleido tarp atsarginių.

Lengvą pergalę iškovojo trečioje vietoje žengiantis „Napoli“ klubas, kuris namuose 3:0 sutriuškino „Palermo“. Įvarčius nugalėtojams pelnė Christianas Maggio (30 min.), Gokhanas Inleras (34 min.) ir Lorenzo Insigne (72 min.).

20. „Siena“ 20 4 5 11 -12 11

*P.S.: Dėl sutartų rungtynių keturi „Serie A“ klubai neteko taškų: „Siena“ – 6, „Atalanta“ bei „Napoli“ – po 2, o „Torino“ ir „Sampdoria“ – po 1.