„Serie A“: įspūdingą sugrįžimą surengusi „Udinese“ palaužė „Roma“, lyderiu išliko „Juventus“

Italijos „Serie“ A futbolo pirmenybėse sekmadienį baigėsi devintasis turas. Jame pergales iškovojo čempionato lyderės – „Juventus“, „Napoli“ ir „Inter“ komandos.
Arturo Vidalis
Arturo Vidalis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Turino Juventus

Čempionų titulą ginantis „Juventus“ vienintelio Arturo Vidalio įvarčio dėka išvykoje palaužė „Catania“ vienuolikę ir liko vienvaldžiu lygos lyderiu.

Nugalėtojų charakterį pademonstravo „Udinese“ klubas, kuris išvykoje 3:2 palaužė „Roma“, nors pirmame kėlinyje atsilikinėjo 0:2.

Sostinės ekipa pirmame kėlinyje po dviejų Eriko Lamelos taiklių smūgių 22-ą ir 24-ą min. išsiveržė į priekį. Maurizio Domizzi 32-ą min. rezultatą sušvelnino, o antrasis kėlinys jau priklausė Udinės klubui ir jo lyderiui Antonio di Natale. Puolėjas 50 min. rezultatą išlygino, o 88-ą min. realizavo 11 m baudinį ir išplėšė klubui pergalę.

Milano „Inter“ taip pat svečiuose 3:1 nepasigailėjo „Bologna“ klubo. „Nerazzuri“ įvarčius pelnė Andrea Ranocchia (27 min.), Diego Milito (53 min.) ir Estebanas Cambiasso (64 min). Šeimininkų ekipoje 58 min. pasižymėjo Nicola Cherubinas.

Antrą vietą turnyrinėje lentelėje užimantis „Napoli“ minimaliu pranašumu 1:0 namuose įveikė „Chievo“, o įvartį 58 min. pelnė Marekas Hamšikas.

Kiek netikėtą pralaimėjimą patyrė Romos „Lazio“ klubas, išvykoje 0:2 nusileidęs „Fiorentina“. Nesėkmė sostinės klubą nustūmė ketvirtą vietą turnyrinėje lentelėje. Nugalėtojams įvarčius pelnė Ademas Ljajičius (45+1 min.) ir Luca Toni (90 min.).