„Serie A“: „Juventus“ laimėjo 7-ą kartą iš eilės, „Milan“ nutraukė 4 nesėkmių seriją

Italijos „Serie“ futbolo pirmenybėse trečiadienį aštuonios rungtynės vyko 30-ajame pirmenybių ture. Pergales toliau skina Turino „Juventus“ klubas, o „Milan“ laimėjo po 4 nelaimėtų mačų serijos.
Mario Balotelli ir „Milan“ triumfas
Mario Balotelli ir „Milan“ triumfas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Du Carloso Tevezo įvarčiai 25 ir 32 minutėmis leido „Juventus“ 2:1 namie palaužti „Parma“ ir iškovoti septintąją pergalę iš eilės.

„Scudetto“ ginantys Turino futbolininkai pralaimėjimo nėra patyrę jau 22-ose rungtynėse iš eilės (20 perg. ir 2 lyg.), tuo tarpu „Parma“ iki šių rungtynių buvo nepralaimėjusi 17 rungtynių paeiliui (9 per. ir 8 lyg.).

„Param“ mačą baigė be Amauri, kuris 65 minutę gavo raudoną kortelę. Ekipa su 47 taškais liko penktoje vietoje, tačiau ją ketvirtadienį gali apelnkit Milano „Inter“ (47 tšk.), kuris namie priims „Udinese“.

Pergalę po keturių iš eilės nesėkmingų rungtynių pagaliau iškovojo „Milan“, išvykoje 2:0 palaužęs Florencijos „Fiorentina“.

Įvarčius „Milan“ įmušė Philippe'as Mexesas (23 min.) ir Mario Balotelli (64 min.).

Po pergalės Milano ekipa liko 13-oje vietoje su 39 taškais, nes aukščiau žengianti Genujos „Sampdoria“ (40 tšk.) be „Genoa“ (39 tšk.) taip pat šventė pergales.