„Serie A“ lyderės „Juventus“ ir „Roma“ ekipos iškovojo pergales

Šeštadienį vakare dviem mačais prasidėjo 12-asis Italijos „Serie A“ futbolo pirmenybių turas. Abi čempionato lyderės iškovojo pergales ir sutvirtino savo pozicijas.
Paulas Pogba
Paulas Pogba / „Scanpix“ nuotr.

Turino „Juventus“ futbolininkai iškovojo lengvą pergalę Romoje, 3:0 (1:0) įveikę „Lazio“ futbolininkus.

Nugalėtojams du įvarčius įmušė saugas Paulas Pogba, 24 min. išvedęs komandą į priekį, o 64-ąją galutinai išsprendęs visus mačo klausimus. Antrąją „Juve“ įvartį 55 min. įmušė Carlosas Tevezas.

70-ąją minutę po antrosios Simone'o Padoino geltonos kortelės „Juventus“ aikštėje liko vienu žaidėju mažiau, tačiau tai įtakos rezultatui jau nebeturėjo.

Kur kas rimčiau dėl pergalės pakovoti teko lyderiams į nugarą kvėpuojančiam „Roma“ klubui, kuris išvykoje 2:1 (2:1) palaužė Bargamo „Atalanta“.

Maximiliano Moralezas jau pirmosios šeimininkų atakos metu puikiu įvarčiu nuo virpsto nuginklavo „Roma“ vartininką.

Vis dėlto, šalies vicečempionai į priekį išsiveržė dar iki pertraukos. Ademas Ljajičius 23 min. sulaukė puikaus Miralemo Pjaničiaus perdavimo ir įmušė įvartį.

Po 20 minučių jau A.Ljajičius atliko rezultatyvų perdavimą, o smūgiu nuo baudos aikštelės linijos vartininką nuginklavo Radja Nainggolanas.

„Juventus“ klubas „Serie A“ pirmauja su 31 tašku, „Roma“ turi trimis taškais mažiau.