2014 01 19 /2014 01 20

„Serie A“: „Napoli“ nepajėgė įveikti „Bologna“ futbolininkų

Sekmadienį Italijos „Seria A“ pirmenybėse buvo žaidžiamos 20-ojo turo rungtynės. „Napoli“ nesugebėjo įveikti „Bologna“ – klubai išsiskyrė taikiai 2:2.
Rolando Bianchi
Rolando Bianchi / „Scanpix“ nuotr.

„Bologna“ į priekį 37-ąją min. išvedė Rolando Bianchi įvartis. Svečiai rezultatą išlygino tik antrajame kėlinyje. 62-ąją min. nuo 11 metrų žymos tiksliai smūgiavo Gonzalo Higuainas, o po 17-os minučių „Napoli“ vėl į priekį išvedė Jose Maria Callejonas.

84-ąją min. „Bologna“ ekipą išgelbėjo, o iš „Napoli“ pergalę atėmė to paties Rolando Bianchi įvartis.

Kitame mače „Milan“ ekipa namuose po 82-ąją minutę Mario Balotelli realizuoto 11 metrų baudinio nugalėjo „Hellas Verona“ ekipą – 1:0.

Italijos pirmenybėse užtikrintai su 55 taškas pirmauja Turino „Juventus“ ekipa, antroje vietoje rikiuojasi 47 taškus turinti „Roma“, o „Napoli“ su 43-imis – trečias.