„Serie A“: suklupusį lyderį „Juventus“ ir „Roma“ skiria tik taškas

Italijos „Serie A“ futbolo pirmenybėse šeštadienį sužaistos tik dvejos septintojo turo rungtynės, tačiau abiejose žaidė čempionato favoritai.
Francesco Totti su „Roma“ futbolininkais
Francesco Totti su „Roma“ futbolininkais / „Scanpix“ nuotr.

Prieš dvi savaites namie „Roma“ ekipą įveikęs Turino „Juventus“ klubas išvykoje nesugebėjo palaužti „Sassuolo“ – 1:1.

Įvarčiais komandos apsikeitė pirmojo kėlinio pradžioje, kai 12 min. S.Zaza išvedė į priekį svečius, tačiau 19 min. Pogba rezultatą išlygino.

19 smūgių į vartus atlikę „Juventus“ futbolininkai taip ir nesugebėjo persverti rezultato savo naudai, o pačioje rungtynių pabaigoje S.Padoinas dar gavo ir raudoną kortelę.

Kitose rungtynėse „Roma“ ekipa savo aikštėje be vargo 3:0 sutriuškino „Chievo“.

Visi įvarčiai taip pat buvo įmušti pirmajame kėlinyje – 3 min. pasižymėjo M.Destro, 24-ąją įmušė A.Ljajičius, o 32-ąją 11 metrų baudinį realizavo F.Totti.

Po šių mačų „Juventus“ pirmauja su 19 taškų, tačiau „Roma“ juos vejasi – turi 18 taškų. Artimiausias lyderių persekiotojas – 14 taškų turintis ir rungtynėmis mažiau žaidęs Genujos „Sampdoria“ klubas.