„Šiaulių“ krizė tęsiasi: po pralaimėjimo „Bangai“ šiauliečiai A lygoje nusirito į septintą vietą

„Šiaulių“ futbolo komandos gerbėjai gali netrukus pražilti. Jų komanda penktadienį vėl pralaimėjo ir toliau ritasi žemyn.
Šiaulių futbolo sirgaliai
Šiaulių futbolo sirgaliai / Alfredo Pliadžio nuotr.

A lygos 9 turo rungtynėse Šiaulių futbolininkai namuose susitiko su Gargždų „Banga“ ir pralaimėjo jai rezultatu 1:2. 22 min. „Bangą“ į priekį išvedė Giorgi Nikabadze. Kėlinio pabaigoje svečiai liko mažumoje – raudona kortelė buvo parodyta Serge Tatiefangui.

Įgiję kiekybinį pranašumą šeimininkai ėmė spausti varžovus. Antro kėlinio viduryje Roberto Vėževičiaus smūgį galva įspūdingai atrėmė „Bangos“ vartininkas. Visgi po kelių minučių R.Vežėvičius savo proga pasinaudojo ir išlygino rezultatą, 1:1.

„Šiauliai“ toliau kontratakavo, bet 75 min. praleido varžovų kontrataką, kuri tapo lemiama. Atakos smaigalyje atsidūręs Evaldas Grigaitis puikiu tolimu smūgiu į viršutinį vartų kampą vėl išvedė „Bangą“ į priekį – 1:2.

Per likusį laiką rezultatas nepakito. Gilioje krizėje atsidūrę ir 1 tašką per paskutines 7 rungtynes surinkę „Šiauliai“ su 7 taškais smuko į 7 vietą.

Tuo metu antrą pergalę paeiliui iškovojusi „Banga“ surinko 8 taškus ir yra jau 6-ta.