„Šiaulių“ treneris Deivis Kančelskis po pralaimėjimo „Ekranui“: esame verti lygiųjų

Po „Ekrano“ pergalės 1:0 prieš „Šiaulius“ ekipos vyriausiasis treneris džiaugėsi sunkiai iškovota pergale, geru pirmuoju kėliniu, tačiau apgailestavo, kad antrajame kėlinyje auklėtiniai atidavė iniciatyvą varžovams ir sunkiai sekėsi organizuoti žaidimą.
Deivis Kančelskis
Deivis Kančelskis / fcsiauliai.lt nuotr.
Temos: 1 Valdas Urbonas

„Ekrano“ vyriausiasis treneris Valdas Urbonas: „Rungtynės Šiauliuose visada būna sunkios, ne išimtis ir šios. Pirmame kėlinyje žaidėme geriau, turėjome iniciatyvą, ypatingai iki įvarčio. Tikrai žaidėme neblogai, bet po to per daug atsitraukėme, atidavėme jiems iniciatyvą. Antrame kėlinyje nepavyko organizuoti kontratakų, standartinės situacijos tokiose rungtynėse yra ypatingai svarbios, pavojingos. Matėme, jog keletą kartų pabaigoje nusišypsojo sėkmė, pasiekėme sunkią pergalę. Manau, jog vyrai daug atidavė jėgų, stengėsi. Pergalė mums labai vertinga.

fkekranas.lt nuotr./Valdas Urbonas
Valdas Urbonas

Praėjusiose rungtynėse A. Fofana sėkmingai įsiliejo į žaidimą, aktyviai rungtyniavo išbėgęs į aikštę antrame kėlinyje, šiandien ne tik aktyviai žaidė, bet ir pelnė gražų įvartį. Buvo matomas pavojingose situacijose. Džiaugiuosi, jog taip jis rungtyniauja ir tikiuosi, jog išlaikys stabilų tokį žaidimą. Yani Urdinovas – gynybinio plano žaidėjas, manau, kad turėjo jis pakankamai stiprų oponentą Robertą Vėževičių, jis susitvarkė su funkcijomis, kurios buvo jam numatytos ir gerai atliko savo darbą.

Reikalingas didesnis aktyvumas aikštės viduryje, „Šiaulių“ žaidėjai Igors Kozlovs ir Tautvydas Eliošius paliko įspūdį, patiko jų judėjimas, darbas su kamuoliu, jie tikrai sukėlė mums sunkumų ginantis ir sudarė tas situacijas, po kurių kilo pavojus prie mūsų vartų“.

„Šiaulių“ komandos vyr. treneris Deivis Kančelskis apgailestavo dėl pralaimėjimo: „Pagal visą žaidimo eigą, ypač pagal antrą kėlinį, tikrai buvome verti lygiųjų. Tačiau norint lygiųjų, reikėjo įmušti, o to padaryti nepavyko. „Ekranas“ išnaudojo vienintelę klaidą gynyboje ir pelnė įvartį. Buvo daug dvikovų, nepaisant kelių geltonų kortelių, manau, rungtynės buvo korektiškos. Šiek tiek komandos žaidimui įtakos turėjo ir tai, kad ant atsarginių suolo teko palikti traumuotus A.Rimkevičių bei L.Rimavičių“.

fcsiauliai.lt/Adama Fofana

A. Fofana: „Sportinei formai gerėjant, įvarčių tik daugės“

Po pergalingų rungtynių 1:0 prieš „Šiaulius“, vienintelio įvarčio autorius, puolėjas Adama Fofana džiaugėsi po ilgos pertraukos pasižymėjęs, o pusę pelnyto įvarčio nuopelnų skyrė saugui Mantui Savėnui.

A. Fofana: „Manau buvo labai sudėtingos rungtynės, mes žaidėme kaip darnus kolektyvas, kaip komanda ir tai mums labai padėjo kovojant dėl pergalės. Aš manau, mes buvome arčiau trijų taškų ir mes jų esame verti. Džiaugiuosi, jog pavyko išnaudoti tą momentą, kada pelniau įvartį, tai buvo graži kombinacija su saugu Mantu Savėnu, jis atliko puikų perdavimą, po kurio man tereikėjo suvaldyti kamuolį ir tiksliai jį nukreipti į vartus, tad pusę įvarčio yra jo nuopelnas. Aš esu labai laimingas, jog pavyko pasižymėti ir mano įvartis lėmė pergalę. Ilgą laiką man nepavykdavo baigti rungtynių su įvarčiu savo sąskaitoje, jį pelniau po ilgos pertraukos. Manau, aš artėju prie optimalios savo formos, gaunu vis daugiau laiko rungtyniauti ir tai man suteikia pasitikėjimo. Mano sportinei formai gerėjant, manau, įvarčių tik daugės.“