Šiaurės Londono derbyje – „Spurs“ triumfas

Didžiulio ažiotažo sekmadienio vakarą sulaukęs Šiaurės Londono derbis Anglijos „Premier“ lygoje baigėsi saldžiu „Tottenham Hotspur“ ekipos triumfu. Pastaruoju metu blankiai atrodę Jose Mourinho auklėtiniai namuose įveikė Londono „Arsenal“ 2:1.
Šiaurės Londono derbis
Šiaurės Londono derbis / „Scanpix“ nuotr.

16-ąją minutę Alexandre'as Lacazette'as išvedė svečius į priekį, bet „kanonierių“ džiaugsmas truko neilgai.

Jau po trijų minučių Heung-Min Sonas rezultatą išlygino, o baigiantis dvikovai (81 min.) po to paties korėjiečio perdavimo Toby Alderweireldas įmušė pergalingą įvartį ir J.Mourinho išjojo ant balto žirgo.

Ši pergalė buvo ne tik principinė, bet ir svarbi turnyro lentelėje. Dabar komanda pakilo į aštuntą vietą ir dviem taškais aplenkė tą patį „Arsenal“.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius