Škotijos futbolo taurės rungtynėse Marius Žaliūkas įmušė įvartį į savo vartus

Šeštadienį Škotijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynes Edinburgo „Hearts“ klubas su Mariumi Žaliūku savo aikštėje baigė lygiosiomis 2:2 (1:1) su „St Mirren“ ekipa.
Marius Žaliūkas (centre)
Marius Žaliūkas (centre) / „Scanpix“ nuotr.

Visą susitikimą žaidęs lietuvis 84-ą minutę pasiuntė kamuolį į savo vartus ir išlygino rezultatą – 2:2.

Pradžioje svečiai pirmavo po tikslaus Grahamo Carey (27 min.) smūgio, bet dar pirmajame kėlinyje Craigas Beattie's (37 min.) išlygino rezultatą, o antrojo kėlinio pradžioje Rudolfas Škacelis (48 min.) išvedė šeimininkus į priekį.

Kada bus žaidžiamos pakartotinės rungtynės paaiškės vėliau.