Skrajojusį C.Ronaldo ant žemės nuleido Z.Zidane'as: „Mano įvartis buvo gražesnis“

Cristiano Ronaldo 64-ąją minutę išniro iš už „Juventus“ gynėjų nugarų, aukštai pašoko ir smūgiu žirklėmis nuginklavo legendinį Gianluigi Buffoną. Neabejotinai gražiausią rungtynių epizodą sukūręs portugalas po rungtynių džiūgavo ir dėkojo varžovų sirgaliams.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį savo įvartį C.Ronaldo pelnė jau 3-iąją susitikimo minutę ir pasiuntė „Senąją Senjorą“ į nokdauną, iš kurio ši taip ir nebepakilo.

Rungtynės baigėsi „Real“ triumfu 3:0 varžovų tvirtovėje, tačiau ne mažiau nei pats laimėjimas buvo apdainuotas fantastiškas C.Ronaldo smūgis antrajame kėlinyje.

Įvartis buvo toks gražus, kad per save perlipti teko ir „Juventus“ sirgaliams, kurie atsistoję plojo portugalui už sukurtą šedevrą.

C.Ronaldo įvartis:

„Tai buvo neįtikėtinas momentas. Turiu padėkoti visiems „Juventus“ gerbėjams. Tai, ką jie padarė, buvo nuostabu. Mano karjeroje tai dar nebuvo nutikę. Esu labai laimingas“, – uefa.com po susitikimo kalbėjo C.Ronaldo.

Tačiau savo auklėtiniui per daug džiūgauti neleido Zinedine'as Zidane'as, kuris sakė manąs, jog jo paties įvartis, pelnytas 2002-ųjų Čempionų lygos finale, buvo gražesnis.

„Gali lyginti šiuos įvarčius, bet mano buvo gražesnis. Šis yra šviežesnis ir svarbesnis šiuo metu“, – juokavo Z.Zidane'as.

Surimtėjęs strategas nukėlė kepurę prieš C.Ronaldo: „Tai vienas gražiausių įvarčių futbolo istorijoje. Esu Madrido „Real“ treneris, bet taip pat esu ir futbolo sirgalius.

Kai pamatau kažką tokio... griebiuosi už galvos. „Juventus“ sirgaliai jam plojo, o tai yra didžiulis įvertinimas. Tai nevyksta kasdien.“

Madrido „Real“ lyderis tapo pirmuoju žaidėju Čempionų lygos istorijoje, pelniusiu bent po įvartį 10-yje rungtynių iš eilės.

„Manau, kad rungtynės buvo nuostabios. Mes įmušėme tris įvarčius „Juventus“, kuri yra gera komanda“, – kalbėjo C.Ronaldo.

Atsakomosios rungtynės po savaitės bus žaidžiamos Madride.