2016 09 04 /2016 09 05

Slovakus ištiko lietuvių likimas: anglams nusileido praleidę 95-ąją minutę

Dramatiška pergale prie Anglijos rinktinės vairo debiutavo Samas Allardyce'as. 2018-ųjų metų pasaulio čempionato atrankos rungtynėse šeštadienį anglai svečiuose 1:0 įveikė Slovakiją, bet pergalingą įvartį Adamas Lallana įmušė tik 95-ąją minutę.
Adamas Lallana
Adamas Lallana / „Scanpix“ nuotr.

Įdomu, kad nuo 57-osios minutės slovakai rungtyniavo be iš aikštės pašalinto savo komandos gynybos bokšto Martino Škrtelio.

Šios abi ekipos, kaip ir Lietuva bei Slovėnija, rungtyniauja F atrankos grupėje.

Galingai atrankos ciklą pradėjo planetos čempionė Vokietija, net 3:0 svečiuose pranokusi Norvegijos vienuolikę.

Pergale atrankos varžybų nepavyko pradėti lenkams, kurie 2:0 pirmavo svečiuose prieš Kazachstaną, tačiau galiausiai tenkinosi lygiosiomis – 2:2.

Danai minimalia persvara namuose 1:0 palaužė armėnus, o Azerbaidžanas tokiu pačiu rezultatu svečiuose laimėjo prieš San Mariną.

Slovakija – Anglija 0:1
90' [0:1] Adamas Lallana
57' Martinas Škrtelis (Slovakija) gavo raudoną kortelę

Kazachstanas – Lenkija 2:2
9' [0:1] Bartoszas Kapustka
35' [0:2] Robertas Lewandowskis (11m)
52' [1:2] Sergejus Chižničenka
59' [2:2] Sergejus Chižničenka

Danija – Armėnija 1:0
17' [1:0] Christianas Eriksenas
72' Christianas Eriksenas (Danija) nerealizavo 11 metrų baudinio

San Marinas – Azerbaidžanas 0:1
45' [0:1] Ruslanas Gurbanovas
52' Cristianas Brolli (San Marinas) gavo raudoną kortelę

Malta – Škotija 1:5
10' [0:1] Robertas Snodgrass
14' [1:1] Alfredas Effiongas
53' [1:2] Chris Martin
61' [1:3] Robertas Snodgrassas (11m)
78' [1:4] Stevenas Fletcheris
84' [1:5] Robertas Snodgrassas
59' Jonathanas Caruana (Malta) gavo raudoną kortelę
90+1' Luke'as Gambinas (Malta) gavo raudoną kortelę

Rumunija – Juodkalnija 1:1
85' [1:0] Adrianas Popa
87' [1:1] Stevanas Jovetičius

Norvegija – Vokietija 0:3
16' [0:1] Thomasas Mulleris
45' [0:2] Joshua Kimmichas
60' [0:3] Thomasas Muelleris

Čekija – Šiaurės Airija 0:0