Smūgis ambicijoms: „Manchester United“ pirmajame mače krito prieš vidutiniokus

Sėkmingai 2019-2020 m. sezoną užbaigęs ir prieš naują kampaniją net apie iššūkį „Premier“ lygos favoritams galvojęs „Manchester United“ klubas pirmajame naujo sezono ture tėškėsi veidu į purvą. Ole Gunnao Solskjaero auklėtiniai namuose 1:3 nusileido Londono „Crystal Palace“ ekipai, praėjusiame sezone užėmusiai viso labo 14-ąją vietą.
Harry Maguire'as
Harry Maguire'as / „Scanpix“ nuotr.

„Man Utd“ šiose rungtynėse kamuolį kontroliavo net 74 proc. laiko, bet tris iš keturių rungtynių įvarčių mušė svečių komandos žaidėjai.

7-ąją minutę Londono klubą į priekį išvedė Andros Townsendas, pasižymėjęs po preciziškai tikslaus Jeffrey Schluppo perdavimo iš krašto.

Po praleisto įvarčio Mančesterio klubas perėmė iniciatyvą ir turėjo progų pelnyti įvartį, bet antrą kartą kamuolys vėl krito į „raudonųjų“ vartus.

72-ąją minutę teisėjas su VAR pagalba įžvelgė Victoro Lindelofo žaidimą ranka baudos aikštelėje paskyrė baudinį, bet prie 11 metrų žymos stojęs Jordanas Ayew nuginkluoti „Manchester United“ vartininko Davido De Gea nesugebėjo.

Kai jau atrodė, kad galima tęsti rungtynes, teisėjas jas sustabdė – praėjus gerai minutei po baudinio VAR asistentai jam į ausį pakuždėjo, kad D.De Gea per anksti žengė nuo vartų linijos baudinio metu.

Antrą šansą gavusį „Crystal Palace“ į priekį išvedė Wilfriedas Zaha.

Šeimininkų viltys atgijo 80-ąją minutę, kai komandos naujokas Donny van de Beekas jau debiutinėse rungtynėse pasiuntė kamuolį į vartus, kuomet šis atšoko jam prie kojų baudos aikštelėje.

Visgi ilgai Mančesterio ekipos viltis gyva nebuvo – 85-ąją minutę W.Zaha suklaidino net kelis varžovų gynėjus ir pelnė antrąjį savo įvartį, įtvirtindamas savo komandos pergalę – antrąją iš eilės Mančesterio „Old Trafford“ stadione.

Tai tapo jau antrąja „Crystal Palace“ pergalė šį sezoną – pirmajame ture prieš savaitę ši komanda 1:0 nugalėjo „Southampton“. Londono ekipa kartu su Liverpulio „Everton“ yra viena iš dviejų komandų, laimėjusi jau dvejas rungtynes.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius