Solidi „Manchester United“ savaitė: pergalė ir tarptautiniame, ir vietiniame fronte

Ketvirtadienį iškovoję pergalę Europos lygos turnyre, sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje „Manchester United“ futbolininkai savo aikštėje užtikrintai 3:1 nugalėjo „Brighton“ klubą.
„Manchester United“
„Manchester United“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Raudonuosius velnius“ į priekį 17-ąją minutę išvedė Andreas Perreira. Brazilo smūgiuotas kamuolys rikošetu įskriejo į Mathew Ryano ginamus vartus.

Deja, tačiau „Brighton“ košmaras tęsėsi. Vos po dviejų minučių svečių futbolininkas Davy Propperis baudos aikštelėje įvykusioje sumaištyje įsimušė į savo vartus.

64-ąją minutę deficitą iki vieno įvarčio aptirpdė Lewisas Dunkas, tačiau visai netrukus Marcusas Rashfordas taikliu smūgiu padėjo tašką šiame mače.

Tris taškus įsirašiusi Mančesterio komanda (16 tšk.) pakilo į 7-ąją „Premier“ lygos vietą. „Brighton“ (15 tšk.) rikiuojasi vienuolikti.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Wolverhampton Wanderers“ namuose 2:1 palaužė Birmingemo „Aston Villa“.