Solidus sugrįžimas: L.Messi atvedė Argentiną į pergalę prieš Braziliją

Nuo ne tik pralaimėjimais, bet ir ketverių rungtynių diskvalifikacija pasibaigusio Pietų Amerikos futbolo čempionato Argentinos rinktinei neatstovavęs Lionelis Messi į nacionalinės komandos gretas grįžo su trenksmu. Puolėjas pelnė vienintelį argentiniečių įvartį, o jo komanda Saudo Arabijoje vykusiose draugiškose rungtynėse 1:0 palaužė principinius varžovus brazilus.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Scanpix“ nuotr.

L.Messi lemiamą įvartį pelnė 13-ąją minutę. „Barcelona“ lyderis nepasinaudojo galimybe pasižymėti nuo 11 m žymos, bet iš karto prišoko prie kamuolio ir nuginklavo brazilų vartininką Alissoną.

Įdomu tai, kad dar anksčiau, 10-ąją minutę, 11 m baudinio nerealizavo ir brazilas Gabrielis Jesusas.

L.Messi diskvalifikaciją buvo gavęs per vasarą vykusias „Copa America“ varžybas, kai po pralaimėtos dvikovos dėl trečiosios vietos ne tik užsidirbo raudoną kortelę, bet ir iškoneveikė turnyro organizatorius.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?