Dar prieš sezoną nurašytas „Atlantas“ iškovojo pirmąją pergalę A lygoje

Lietuvos futbolo A lygos 4-asis turas baigėsi nedidele staigmena. Sekmadienio vakarą Gargžduose vykusiame Vakarų Lietuvos derbyje Klaipėdos „Atlantas“ iškovojo pirmąją pergalę sezone, 1:0 palaužęs „Bangos“ komandą.
„Atlanto“ futbolininkai
„Atlanto“ futbolininkai / Andriaus Burbos nuotr.

Po praėjusią savaitę pasiektų nulinių lygiųjų su Alytaus „Dainavos“ ekipa „Atlanto“ kapitonas Dmitrijus Šiškinas žadėjo, kad šį kartą komanda kausis dėl pergalės. Ir pažadą ištesėjo.

Pirmąjį sezono įvartį Klaipėdos komandai pelnė Evaldas Razulis. Šis puolėjas pasižymėjo 59 minutę, pelnydamas įspūdingą tolimą įvartį smūgiu iš 25 metrų.

Po šio epizodo „Banga“ užgulė varžovų vartus ir nuolat atakavo, tačiau išlyginti rezultato nesugebėjo. Arčiausiai tikslo buvo Gytis Gailius. 78 minutę jis suklaidino vartininką, tačiau į vartus skriejantį kamuolį paskutinę akimirką išmušė „Atlanto“ gynėjas Ivo Begičius.

Pirmoji pergalė „Atlanto“ žaidėjams suteikė daug džiaugsmo. Emocijas jie reiškė nevaržomai, džiūgavo kartu su ištikimiausiais komandos sirgaliais.