Staigmena Vokietijos Supertaurėje – „Borussia“ nukarūnavo „Bayern“

Prieš prasidedant nacionaliniams Europos futbolo lygų čempionatams, komandos, laimėjusios nacionalinį čempionatą ir taurę, tradiciškai išsiaiškina santykius Supertaurės varžybose. Daugkartiniai Vokietijos čempionai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai šįkart kiek netikėtai paskendo amžinų varžovų – Dortmundo „Borussia“ aikštėje ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 0:2 (0:0).
Dortmundo "Borussia"
Dortmundo "Borussia" / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Miuncheno ir Dortmundo ekipos Vokietijos Supertaurėje susitiko trečią kartą per pastaruosius ketverius metus. Taip jau išpuolė, kad taip pat trečią kartą per pastaruosius ketverius metus Supertaurės varžybos vyksta Dortmundo „Borussia“ namų stadione – „Signal Iduna Park“.

Daugiau nei 81 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje „geltonieji“ pagaliau sugebėjo nukarūnuoti Miuncheno klubą, kuris šalies Supertaurę į viršų kėlė pastaruosius tris sezonus.

Pirmajame kėlinyje didesnė kamuolio kontrolė priklausė bavarams, tačiau abi komandos susikūrė panašų pavojingų progų skaičių.

Visas veiksmas prasidėjo nuo pirmųjų antrojo kėlinio minučių (48 min.), kuomet po vunderkindo Jaydeno Sancho perdavimo vienu lietimu kamuolį į vartus nukreipė Dortmundo ekipos puolėjas Paco Alcaceras.

Tačiau į dar didesnę euforiją „Borussia“ aistruoliai pateko 69-ą minutę, kuomet į greitą kontrataką pasileidęs tas pats J.Sancho padvigubino savo komandos pranašumą – 2:0.

„Bayern“ per likusias 20 minučių aktyviai atakavo, tačiau nesugebėjo pelnyti net ir paguodos įvarčio. Bavarai į vartų plotą pataikė septynis kartus, kuomet aikštės šeimininkai – tik keturis.

Vokietijos Supertaurę Dortmundo „Borussia“ laimėjo šeštą kartą. Dar keturis kartu jie pralaimėjo finale.

Miuncheno „Bayern“ šį trofėjų iš viso yra laimėję septynis sykius.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?