2020 01 18 /21:33

Staigmenų kupina „Premier“ lygos diena: taškus barstė ir „Man City“, ir „Arsenal“, ir „Chelsea“

Pirmose 23-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse užfiksuotas netikėtumas, kuomet „Tottenham“ nesugebėjo įveikti „Watford“ futbolininkų, tebuvo apšilimas. Vėlesniuose šeštadienio susitikimuose pergalių neiškovojo tiek „Manchester City“, tiek „Arsenal“.

„Miestiečiai“ namuose 2:2 (0:1) sužaidė su „Crystal Palace“.

Svečius į priekį 39-ąją minutę išvedė Cenkas Tosunas. Turkas nuomos pagrindais į Londoną atvyko iš Liverpulio „Everton“.

Daugiau nei 80 minučių pirmojo įvarčio ieškoję Josepo Guardiolos auklėtiniai puolime sprogo tiksint paskutinėms kėlinio minutėms, kuomet 82-ąją bei 87-ąją minutėmis pasižymėjo argentinietis Sergio Aguero.

Tačiau banguojantis „Man City“ sezonas gerai atsispindėjo ir šiame mače. 90-ąją minutę Wilfriedas Zaha pasiuntė kamuolį ieškodamas vieno iš savo komandos draugų, tačiau kamuolį išmušti norėjęs Fernandinho jį pasiuntė tiesiai į Edersono ginamus vartus.

Du taškus praradę „Premier“ lygos čempionai lieka antroje vietoje (48 tšk.), tačiau juos pasivyti rytoj galės „Leicester City“.

„Crystal Palace“ (30 tšk.) rikiuojasi devintas.

Susikurto pranašumo išlaikyti nepavyko ir Londono „Arsenal“ vienuolikei, kuri namuose nesugebėjo palaužti „Sheffield United“ – galutinis mačo rezultatas 1:1 (1:0).

45-ą minutę šeimininkus į priekį išvedė brazilas Martinelli, bet malonia sezono staigmena tapęs ir septintoje „Premier“ lygos vietoje įsitaisęs „Sheffield United“ rezultatą išlygino 83-ią minutę, kuomet pasižymėjo Johnas Fleckas.

Tačiau skaudžiausiai iš visų favoritų nudegė Londono „Chelsea“. Mėlynieji išvykoje 94-ąją minutę praleido „Newcastle“ gynėjo Isaaco Haydeno tikslų smūgį ir pralaimėjo 0:1.