Stankevičius gavo traumą

Vienas Lietuvos rinktinės lyderių Marius Stankevičius sekmadienį gavo traumą. Dėl jos Genujos „Sampdoria“ futbolininkas nebaigė Italijos čempionato mačo su „Roma“.
Vienas iš dviejų „Sampdoria“ taiklių smūgių į „Roma“ vartus.
Vienas iš dviejų „Sampdoria“ taiklių smūgių į „Roma“ vartus. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Savo sirgalių akivaizdoje rungtyniaudami „Sampdoria“ futbolininkai į priekį galėjo išsiveržti jau antrą minutę, tačiau po Mariaus Stankevičiaus smūgiu kaire koja iš dešiniojo baudos aikštelės krašto kamuolys atsimušė į virpsto išorinę dalį.

7-ą minutę „Roma“ klubą į priekį išvedė Julio Baptista, o 25-ą minutę šeimininkų gretose pasižymėjo puolėjas Giampaolo Pazzini.

Tačiau „Sampdoria“ įvartį apkartino M.Stankevičiaus gauta trauma, dėl kurios futbolininkas negalėjo tęsti rungtynių ir 28 minutę buvo pakeistas. Lietuvis aikštę sugebėjo palikti pats.

Dar iki pertraukos G.Pazzini atkūrė „Sampdoria“ persvarą. Tačiau antrojo kėlinio antroje pusėje net ir dešimtyje žaisdami svečiai sugebėjo rezultatą išlyginti – 2:2. Antrą įvartį į savo sąskaitą įsirašė J.Baptista.

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Milano „Inter“. Jis namie 2:0 nugalėjo „Fiorentina“ ekipą ir, surinkęs 66 taškus, vėl septyniais taškais lenkia Turino „Juventus“. Abu įvarčius šalies čempionams pelnė Zlatanas Ibrahimovičius (11 ir 90+4 min.).

Trečioje pozicijoje su 54 taškais lieka „Milan“ komanda, svečiuose 5:1 sutriuškinusi „Siena“ futbolininkus. Po du įvarčius į šeimininkų vartus įmušė Filippo Inzaghi (45+3 ir 71 min.) ir Alexandre'as Pato (55 ir 78 min.), vieną – Andrea Pirlo (7 min. iš 11 m baudinio). Garbės įvartį šeimininkams pelnė Massimo Maccarone (61 min.).