Stevenas Gerrardas įmušė tris įvarčius, o „Liverpool“ laimėjo miesto derbį

Principiniame Liverpulio miesto derbyje Anglijos futbolo čempionate vėlų pirmadienio vakarą „Liverpool“ savų žiūrovų akivaizdoje 3:0 pranoko kitą miesto komandą „Everton“ ir nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją.
Komandos draugai sveikina Steveną Gerrardą (kairėje).
Komandos draugai sveikina Steveną Gerrardą (kairėje). / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Raudonuosius“ į pergalę vedė sirgalių numylėtinis Stevenas Gerrardas – komandos kapitonas pelnė visus tris įvarčius ir įrodė, kad net ką tik sugrįžęs po traumos išlieka lyderiu. Įdomu tai, jog šis mačas anglui buvo 400-asis per karjerą „Premier“ lygoje.

Pirmąjį tikslų smūgį S.Gerrardas atliko 34 minutę, kuomet vartininkui Timui Howardui atrėmus Martino Kelly bandymą pirmasis suskubo prie kamuolio ir virš gynėjų galvų pasiuntė jį į tinklą.

Po pertraukos Gerrardas galingu šūviu padvigubino pranašumą (51 min., 2:0), o prieš pat finalinį švilpuką įsirašė simbolinį „hat-tricką“ (90+4 min., 3:0).

„Liverpool“ (42 tšk.) po šios pergalės Anglijos čempionate liko septinta, o nuo trokštamos ketvirtos vietos, suteikiančios teisės kitą sezoną žaisti Čempionų lygoje, atsilieka 10 taškų. „Everton“ (37 tšk.) žengia devintas.

20. Wigan 28 4 9 15 -29 21

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius