2020 11 28 /21:23

Su varžovo gynėjo pagalba „Inter“ įvarčiais nutraukė „Sassuolo“ nepralaimėtų mačų seriją

Milano „Inter“ tęsia savo amerikietiškų kalnelių sezoną, kai po prastų rungtynių sužaidžia labai geras. Šeštadienį „Inter“ įmušė du įvarčius per pirmąsias 15 minučių ir Italijos lygos rungtynėse šeštadienį išvykoje 3:0 įveikė iki šiol nenugalėtą „Sassuolo“ klubą.

Milano „Inter“ futbolininkai šią savaitę namie pralaimėjo Čempionų lygos rungtynes Madrido „Real“ 0:2, bet šeštadienį jie dominavo nuo starto iki finišo.

Tai padaryti padėjo „Sassuolo“ gynėjas Vladas Chirichesas. Iš pradžių rumunas nedovanotinai suklydo, kai 4 minutę tuo pasinaudojęs Lautaro Martinezas perdavė kamuolį Alexisui Sanchezui, kad šis pelnytų lengvą įvartį.

14-ąją minutę jau nuo paties V.Chiricheso atšokęs kamuolys įlėkė į vartus, įvykus rikošetui po po Arturo Vidalio smūgio.

„Scanpix“ nuotr./Milano „Inter“ 3:0 įveikė „Sassuolo“ ekipą. Vladas Chirichesas šįkart apmaudžiai klydo.

Pagal įvarčius (23) Italijos lygoje pirmaujančiam „Inter“ trečią taiklų smūgį pridėjo Roberto Gagliardini antrajame kėlinyje.

Po šios pergalės Milano klubas pakilo į antrąją vietą su 18 taškų, žemiau savęs dėl geresnio įvarčių santykio pastūmęs „Sassuolo“.

Dviem taškais daugiau turi čempionato lyderis „Milan“.

4-5 vietas dalinasi Turino „Juventus“ ir „Roma“, surinkę po 17 taškų.

Turino futbolininkai šeštadienį prarado du taškus, kai išvykoje 1:1 sužaidė su antrą sezoną per klubo istoriją „Serie A“ pirmenybėse rungtyniaujančia „Benevento“.

„Juventus“ puolėjas Alvaro Morata pelnė įvartį 8 minutę, bet Gaetano Letizia prieš pat pertrauką rezultatą išlygino.

Šiame mače vienas prieš kitą stojo du buvę bendražygiai klubuose ir Italijos rinktinėje Filippo Inzaghi ir Andrea Pirlo, dabar treniruojantys atitinkamai „Benevento“ ir „Juventus“.