Sulaukę varžovų kluptelėjimo bavarai artėja prie Bundeslygos čempionų titulo

Po nesėkmingai pasibaigusio UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio Miuncheno „Bayern“ ekipa sulaukė geresnių žinių iš vietinio fronto. 29-ajame Bundeslygos ture bavarai svečiuose 3:2 palaužė „Wolfsburg“ bei taip pat sulaukė palankaus rezultato iš kito stadiono.
Miuncheno „Bayern“
Miuncheno „Bayern“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Daugkartiniams Vokietijos čempionams pavyko pelnyti du greitus įvarčius – 16 min. pasižymėjo Jamalas Musiala, o 24 min. persvarą padvigubino Maximas Choupo-Motingas, tačiau karingai nusiteikę šeimininkai iš kovos nesitraukė.

Dar prieš pertrauką jiems pavyko skirtumą sušvelninti – 35 min. pasižymėjo vienas rezultatyviausių pirmenybių futbolininkų Woutas Weghorstas (19 įvarčių, ketvirta vieta), tačiau čia pat „Bayern“ surengė dar vieną rezultatyvų išpuolį – 37 min. dublį surinko J.Musiala.

Antrojo kėlinio pradžioje „Wolfsburg“ viltys atgijo po 54 min. pelnyto Maximiliano Philippo įvarčio, bet išplėšti taško iš grėsmingojo varžovo nasrų jiems visgi nepavyko.

Likus 5 turams iki Bundeslygos pirmenybių finišo „Bayern“ persvara nuo artimiausių persekiotojų „RB Leipzig“ šoktelėjo iki 7 taškų. Penktadienio vakarą pastarajai ekipai nepavyko nugalėti „Hoffenheim“ (0:0).

„Wolfsburg“, savo sąskaitoje turinti 54 taškus, išlieka trečia ir toliau tvirtai laikosi įsikibusi kelialapio į UEFA Čempionų lygą.