„Sunderland“ sustiprino galimybes išlikti „Premier“ lygoje

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje bus žaidžiamos net septynerios 36 turo rungtynės. Anksčiausiai pasibaigusiame susitikime ties iškritimo į žemesnį divizioną balansuojantis „Sunderland“ 2:0 (1:0) nugalėjo „Everton“ ir iš 18 vietos turnyrinėje lentelėje pakilo į 14-ą.
Susitikimo akimirka
Susitikimo akimirka / „Scanpix“/AP nuotr.

Pirmame kėlinyje daugiau progų pasižymėti turėjo „Everton“ futbolininkai. 8-ą ir 14-ą susitikimo minutėmis pavojingai smūgiavo Leonas Osmanas, o besibaigiant pirmai rungtynių daliai – Romelu Lukaku.

Po pertraukos „Everton“ ir toliau užgulė varžovų vartus bei per pirmąsias penkias antro kėlinio minutes kėlė net penkis kampinius. 50-ą susitikimo minutę kampinių statistika rodė triuškinantį „Everton“ pranašumą – 10:0.

Vis dėlto įvarčių sąskaitą pirmieji atidarė „Sunderland“ futbolininkai. 53 min. į dešinį vartų kampą taikliai smūgiavo Danny Grahamas. Nors po praleisto įvarčio „Everton“ nepalūžo – progų turėjo Seamusas Colemanas, Jamesas McCarthy bei R.Lukaku, besibaigiant antram kėliniui, 85-ą susitikimo minutę, tašką rungtynėse padėjo Jermainas Defoe – 2:0.

„Everton“ turnyrinėje lentelėje lieka vienuolikti.