Sunerimęs Valdas Urbonas: „Negalime atsipalaiduoti ir laukti dovanų“

Vilniaus „Žalgirio“ strategas Valdas Urbonas po pergalės 2:1 prieš „Jonavą“ džiaugėsi trimis taškais, bet ne komandos žaidimu antrajame kėlinyje. „Labai pasisekė“, – mačą LFF stadione apibūdino sostinės klubo treneris.
Valdas Urbonas
Valdas Urbonas / Arūno Kisieliaus nuotr.

„Žalgiris“ po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0, bet iškart po pertraukos praleido įvartį.

„Aišku, pergalę iškovojom, toks tikslas ir buvo. Pirmame kėlinyje įmušėme įvarčius ir kažkiek tą rezultatą turėjom. Pertraukos metu pasikalbėjom, atrodė, visi suprato, kad reikia tęsti žaidimą ir jokiu būdu nesustoti.

Pabusti sudėtinga, kada išeini su nusiteikimu, kuris neatitinka A lygos dvasios

Antras kėlinys prasidėjo tuo, kad praleidom įvartį, o įvartis keičia žaidimą. Atsirado įtampa, nervingumas, atsirado kamuolio nebūdingi mūsų komandai praradimai. Galiu pasakyti, kad labai pasisekė. Svarbu, kad nuvedėm rungtynes iki sau laimingos pabaigos“, – rungtynes reziumavo V.Urbonas.

Treneris svarstė, kad galbūt jo auklėtinius kiek užmigdė anksčiau pasiektos lengvos pergalės prieš „Jonavą“. Paskutinis šių komandų susitikimas buvo pasibaigęs žalgiriečių pergale 6:0.

„Tos tokios pergalės gal nuramino, užmigdė. Pabusti sudėtinga, kada išeini su nusiteikimu, kuris neatitinka A lygos dvasios. Turim rimtai pergalvoti, kadangi laiko daug neturim. Mums visos rungtynės yra finalo vertės, turim pakeist, pažiūrėt, ką galime geriau padaryti.”

Vilniečiai nuo A lygos lyderės Marijampolės „Sūduvos“ vis dar atsilieka trimis taškais, o kitas rungtynes žais su „Trakais“. Beje, paskutinės šių dviejų komandų rungtynės baigėsi „riterių“ pergale, tad lengvų taškų V.Urbonas tikėtis negali.

„Tai tikrai nebloga komanda, neblogą futbolą žaidžia. Negalim atsipalaiduoti ir laukt dovanų iš kažko“, – dėstė V.Urbonas.