Susimušė tos pačios komandos futbolininkai (video)

Brazilų futbolo klubo „Palmeiras“ žaidėjai Obina ir Mauricio susimušė šalies čempionato rungtynėse su „Gremio“. Pralaimėjimą išvykoje 0:2 patyrę futbolininkai kibo vienas kitam į atlapus dėl praleisto įvarčio. Dėl šio incidento abu pašalinti iš klubo.
kamuolys
Futbole susimuša ir tos pačios komandos žaidėjai. / „Scanpix“ nuotr.

Futbolininkai susigrūmė iš karto po pirmo kėlinio, kai traukė drabužinės link. Kiti „Palmeiras“ žaidėjai juos išskyrė, o teisėjas abiem parodė raudonąsias korteles, praneša „Reuters“. Priežastis – prieš pertrauką praleistas įvartis.

Brazilų klubo viceprezidentas Gilberto Cipullo teigė, kad puolėjas Obina ir gynėjas Mauricio daugiau niekada nevilkės „Palmeiras“ marškinėlių. Ilgai Brazilijos čempionate pirmavęs „Palmeiras“ klubas laimėjo tik kartą per pastarąsias devynerias rungtynes ir šiuo metu užima trečią vietą.