A lygos lyderė „Sūduva“ nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“

Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse Marijampolėje „Sūduva“ 2:1 nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“.
Marijampolės „Sūduva“
Marijampolės „Sūduva“ / Evaldo Šemioto nuotr.

Marijampolės klubas pirmavo 2:0 po Josipo Tadičiaus ir Ovidijaus Verbicko įvarčių, tačiau 80-ąją minutę intrigą sugrąžino rezultatą sušvelninęs Donatas Kazlauskas.

Visgi per likusį laiką klaipėdiečiams nepavyko išlyginti rezultato.

86-ąją minutę antrą geltoną kortelę gavo ir aikštę turėjo palikti „Sūduvos“ futbolininkas Semiras Kerla.

Jau penktą pergalę šiame sezone iškovojusi „Sūduva“ su 16 taškų yra vienvaldė A lygos lyderė.

Antrą pralaimėjimą patyręs „Atlantas“ su 8 taškais rikiuojasi antras.