Titulą užsitikrinę „Juventus“ futbolininkai čempionatą baigė lygiosiomis

Keturios ekipos jau baigė savo sezoną Italijos futbolo „Serie A“ čempionate.
Simone Pepe
Simone Pepe / „Scanpix“ nuotr.

Ankstesnėse vakaro rungtynėse susitiko turnyrinės lentelės vidutiniokas Veronos „Hellas“ bei čempiono titulą užsitikrinęs Turino „Juventus“. Nieko nebelėmusiame mače užfiksuotos lygiosios rezultatu 2:2.

Į pirmojo kėlinio pabaigoje įmuštą Roberto Perreyros įvartį iškart po pertaukos tiksliu smūgiu atsakė rezultatyviausias lygos futbolininkas Luca Toni, tačiau vos po 9 minučių „Juventus“ į priekį vėl išvedė Fernando Llorente.

Atrodė, kad čempionai iš Veronos išsiveš dar vieną pergalę, nes 88-ąją minutę Carlosas Tevezas stojo mušti 11 metrų baudinio. Vis dėlto, argentiniečiui pasižymėti nepavyko, tuomet raudoną kortelę prieš savo akis išvydo Simone Pepe, o paskutinėmis dvikovos akimirkos pasižymėti dar suspėjo Juanas Gomezas.

Kitame mače „Milan“ vienuolikė atsitiesė po praleisto įvarčio bei svečiuose 3:1 įveikė 17-ąją vietą užėmusį Bergamo „Atalanta“ klubą.

„Rossoneri“ gretose pasižymėjo baudinį realizavęs Giampaolo Pazzini bei dublį pelnęs praėjusią vasarą iš varžovų stovyklos persikėlęs Giacomo Bonaventura.

Rezultatai:

„Hellas“ – „Juventus“ 2:2
[0-1] 42' Roberto Perreyra
[1-1] 48' Luca Toni
[1-2] 57' Fernando Llorente
88' Carlosas Tevezas („Juventus“) nerealizavo 11 metrų baudinio
90' Simone Pepe („Juventus“) pašalintas iš aikštės
[2-2] 90' Juanas Gomezas

„Atalanta“ – „Milan“ 1:3
[1-0] 21' Daniele Baselli
[1-1] 36' Giampaolo Pazzini (iš 11 metrų baudinio)
[1-2] 38' Giacomo Bonaventura
[1-3] 80' Giacomo Bonaventura