Titulo teks palaukti: dviejų įvarčių persvaros neišlaikę „Man City“ pralaimėjo Mančesterio derbį

Svarbiausias Anglijos futbolo klausimas galėjo būti atsakytas jau šį šeštadienį, o puikiai pirmą kėlinį sužaidę ir dviejų įvarčių persvarą turėję „Manchester City“ futbolininkai jau matavosi čempioniškus marškinėlius. Tačiau antrajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis ir tris įvarčius pelnę „Manchester United“ laimėjo principinį miesto derbį – 3:2.
„Manchester City“
„Manchester City“ / „Scanpix“ nuotr.

25-ąją minutę Vincentas Kompany išvedė šeimininkus į priekį, o dar po penkių minučių Ilkay'us Gondoganas visiškai įvarė „Man Utd“ į kampą.

Pergalė šiame mače būtų garantavusi „Man City“ titulą anksčiau laiko.

Tačiau Jose Mourinho pertraukos metu sugebėjo prikelti komandą. Antrajame kėlinyje svečiai pasikeitė neatpažįstamai ir sugebėjo ne tik atsitiesti, bet ir išsivežė vieną gražiausių sezono pergalių.

53 ir 55 minutėmis vieną po kito kamuolius į „Man City“ vartus siuntė Paulis Pogba, o 69-ąją Chrisas Smallingas išplėšė ir tris taškus.

Likus šešiems turams iki sezono pabaigos „Man City“ turi 84 taškus ir 13 lenkia „Man Utd“.