2018 01 20 /19:39

„Chelsea“ ir „Arsenal“ reikalus sprendė žaibiškai, pergales įsirašė ir Mančesterio klubai

24-asis Anglijos „Premier“ lygos klubas prasidėjo užtikrinta Londono „Chelsea“ pergale. Antonio Conte auklėtiniai išvykoje 4:0 įveikė „Brighton & Hove Albion“ vienuolikę.
 Shkodranas Mustafi ir Nacho Monrealis
Shkodranas Mustafi ir Nacho Monrealis / „Scanpix“ nuotr.

„Chelsea“ vos per 6 minutes pelnė du įvarčius ir pasiuntė šeimininkus į savotišką nokdauną.

3-ią minutę pasižymėjo Edenas Hazard'as, kuriam tai buvo 100-asis įvartis nacionalinių lygų varžybose. 36 įvarčius belgas buvo pelnęs atstovaudamas „Lille“.

Vos po trijų minučių „Chelsea“ padidino persvarą, kai po fantastiškos perdavimų kombinacijos kamuolį į vartus pasiuntė Willianas.

Mačo pabaigoje „Chelsea“ sukūrė dar du įvarčius.

77-ą minutę dar kartą pasižymėjo E.Hazard'as, o 89-ą minutę sužibėjo nuo suolo pakilusių Charly Musondos ir Victoro Moseso tandemas.

„Chelsea“ pastaruoju metu išgyveno krizę – „Premier“ lygoje buvo laimėti tik du iš paskutinių penkių mačų, o įskaitant taurių varžybas – pasiektos net penkerios lygiosios iš eilės.

Žaibiškai reikalus išsprendė ir Londono „Arsenal“ klubas, keturis įvarčius į „Crystal Palace“ vartus pasiųsdamas per pirmąsias 22 minutes.

Namuose žaidę kanonieriai laimėjo 4:1.

Įvarčius nugalėtojams mušė Nacho Monrealis (6 min.), Alexas Iwobi (10 min.), Laurent'as Koscielny (13 min.) ir Alexandre'as Lacazette'as (78 min.).

Paguodos įvartį „Crystal Palace“ ekipai pelnė Luka Milivojevičius (78 min.).

Tris taškus įsirašė ir „Manchester United“ klubas, išvykoje 1:0 palaužęs lyderių šešetui į nugarą kvėpuojančius „Burnley“ futbolininkus.

Vienintelį įvartį 54-ą minutę pelnė Anthony Martialis.

Paskutinėse vakaro rungtynėse „Manchester City“ rezultatu 3:1 įveikė „Newcastle United“.

Visus tris įvarčius miestiečiams pelnė Sergio Aguero (34, 63 ir 83 min.).

Jacobui Murphy 67-ą minutę buvo pavykę sušvelninti skirtumą.