„Tottenham“ – Anglijos lygos taurės finale

Londono „Tottenham Hotspur“ klubas sėkmingai tęsia pirmojo sezono trofėjaus medžioklę. Jose Mourinho auklėtiniai Anglijos lygos taurės pusfinalyje 2:0 nugalėjo „Brentford“ ir balandį lemiamose rungtynėse dėl titulo žais prieš vieną iš Mančesterio klubų.
Son Heung-minas
Son Heung-minas / „Scanpix“ nuotr.

Rungtynėse prieš antrojo Anglijos diviziono „Championship“ komandą „Tottenham“ pergalę atnešė Moussa Sissoko (12 min.) ir Son Heung-mino (70 min.) įvarčiai.

Įdomu tai, kad 63-ąją minutę „Brentford“ buvo išlyginęs rezultatą, bet teisėjas po VAR peržiūros vis tik atšaukė įvartį dėl nuošalės.

84-ąją minutę „Championship“ divizione ketvirtąją vietą užimanti komanda liko mažumoje, kai raudoną kortelę užsidirbo Joshas Dasilva.

Antrasis finalo dalyvis paaiškės trečiadienio vakarą, kai ietis „Old Trafford“ stadione surems „Manchester United“ ir „Manchester City“ klubai.

Anglijos lygos taurės finalas balandžio 25-ąją bus žaidžiamas Vemblio stadione Londone.

Šį turnyrą pastaruosius trejus metus laimėjo „Man City“ komanda, iš viso „Carabao“ šiuo metu vadinamą taurę iškovojusi septynis sykius.

„Tottenham“ pastarąjį kartą Anglijos lygos taurę laimėjo 2008 m., o „Man United“ – 2017 m.