Publikuota: 2019 sausio 20d. 17:29 , Atnaujinta: 2019 sausio 20d. 20:14

„Tottenham“ išsigelbėjimą apkartino Dele Alli trauma

Harry Winksas išplėšė „Tottenham“ ekipai pergalę
„Scanpix“ nuotr. / Harry Winksas išplėšė „Tottenham“ ekipai pergalę

Pergalę paskutinėmis minutėmis Anglijos „Premier“ lygoje išplėšė „Tottenham“ klubas, išvykoje 2:1 palaužęs priešpaskutinėje vietoje esančią „Fulham“ vienuolikę.

Šeimininkai pirmavo po to, kai Fernando Llorente 17-ą minutę nukreipė kamuolį į savus vartus.

51-ą minutę Dele Alli rezultatą išlygino, o per teisėjo pridėtą laiką pergalę svečiams atnešė Harry Winkso įvartis.

„Tottenham“ su 51 tašku lieka trečioje pozicijoje.

Bloga žinia be traumuoto Harry Kane'o žaidusiam „Tottenham“ ta, kad susižeidė ir D.Alli, patyręs pakinklinės sausgyslės traumą.

„Scanpix“ nuotr./„Huddersfield Town“ – „Manchester City“

Lengvą pergalę pasiekė „Manchester City“ klubas, išvykoje 3:0 nugalėjęs „Huddersfield Town“ vienuolikę.

Įvarčius pelnė Danilo (18 min.), Raheemas Sterlingas (54 min.) ir Leroy'us Sane (56 min.).

Ši pergalė Pepo Guardiolos auklėtiniams (56 taškai) leido išlaikyti keturių taškų atsilikimą nuo lyderio „Liverpool“ (60) klubo, kuris 23 turo rungtynes taip pat laimėjo.