„Tottenham“ sezono startas išvykoje – sėkmingas

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos priešpaskutinės pirmojo turo rungtynės. Po metų pertraukos į lygą sugrįžę „Newcastle United“ futbolininkai namuose 0:2 (0:0) nusileido „Tottenham Hotspur“.
Dele Alli
Dele Alli / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje svečiai kamuolį kontroliavo daugiau nei 60 proc. laiko, atliko devynis smūgius link vartų, tačiau tikrai pavojingų epizodų nebuvo.

Nors „Šarkos“ atliko tik vieną smūgį, tačiau jų atakos irgi buvo pavojingos, tiesiog trūko tikslumo lemiamoje fazėje.

Situacija rimtai pasikeitė antrajame kėlinyje, kai jau 48-ąją minutę vienas „Newcastle“ lyderių Jonjo Shelvey gavo tiesioginę raudoną kortelę. Saugas pargriovė Dele Alli, tačiau po epizodo aiškiai matant teisėjui užmynė ant gulinčio varžovo čiurnos.

Po raudonos kortelės vartus užgriuvę „Spurs“ žaidėjai įvartį pelnė jau po 12 minučių. Christianas Eriksenas idealiu perdavimu išvedė D.Alli prieš vartininką ir šis nesuklydo mušdamas iš artimo nuotolio.

70-ąją minutę krito ir antrasis įvartis, kai po puikios atakuojančių žaidėjų kombinacijos įmušė gynėjas Benas Daviesas.

Per teisėjo pridėtą laiką praėjusio sezono rezultatyviausias futbolininkas Harry Kane'as dar sudrebino virpstą.