„Trakai“ iš Škotijos parsiveža pergalę ir du išvykos įvarčius

„Trakų“ futbolo klubas pergalingai pradėjo atranką į 2017-2018 m. Europos lygos turnyrą. Ketvirtadienio vakarą Lietuvos vicečempionai išvykoje į Škotiją po atkaklios kovos 2:1 (2:1) palaužė Perto „St. Johnstone“ klubą.
Vaidotas Šilėnas ir Alma Wakili
Vaidotas Šilėnas ir Alma Wakili / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Puikiai rungtynes pradėję Lietuvos klubo žaidėjai jau 13-ąją minutę džiaugėsi įvarčiu, kai po puikios kombinacijos pasižymėjo Maksimas Maksimovas. Rusas po puikaus Oscaro perdavimo smūgiavo maždaug nuo 11 metrų žymos.

Vis dėlto po įvarčio šeimininkai perėmė iniciatyvą ir sukūrė kelias progas bei pasižymėjo po kampinio. 32-ąją minutę įvartį galva pelnė Josephas Shaughnessy.

Tačiau jau 36-ąją minutę galingu smūgiu į viršutinį vartų kampą kamuolį pasiuntė Vaidotas Šilėnas.

Po pertraukos žaidimas nesikeitė, o sužaidus valandą škotai atliko du keitimus, kurie pagyvino jų žaidimą. Vienoje atakų aikštėje po keitimo pasirodęs Stefanas Scougallas stipriu smūgiu sudrebino „Trakų“ vartų virpstą. Kamuolys nuo jo atšoko, kliudė vartininką ir išskriejo už aikštės.

83-ąją minutę „Trakai“ aikštėje liko žaisti dešimt prieš vienuolika, kai V.Šilėnas užsidirbo antrąją geltoną kortelę. „St. Johnstone“ klubo treneris iškart vieną gynėjų pakeitė papildomu puolėju.

Škotai turėjo puikią progą išplėšti lygiąsias, tačiau patikimai žaidęs vartininkas Ignas Plūkas padėjo komandai iškovoti pergalę.

Atsakomosios rungtynės Vilniaus LFF stadione bus žaidžiamos liepos 6 dieną 19 valandą.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?