Triumfuojantis Juergenas Kloppas ir „Liverpool“ – nukautas „Manchester United“

Europos lygos aštuntfinalio pirmosiose rungtynėse „Liverpool“ klubas savo aikštėje vykusiame principiniame derbyje 2:0 įveikė „Manchester United“.
Juergenas Kloppas

Juergeno Kloppo vyrai dominavo rungtynėse, leisdami svečiams iš Mančesterio vos vieną kartą atlikti smūgį į vartų plotą, kai patys atliko aštuonis.

Šeimininkai kamuolį valdė 60 proc. laiko, o Louisas van Gaalas eilinį kartą atrodė be idėjų. Visas rungtynes žaidė itin prastai rungtyniavęs Marounanne'as Fellaini, komandai aiškiai trūko susikalbėjimo.

Jau 20-ąją minutę po Memphis Depay'aus pražangos baudos aikštelėje buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo Danielis Sturridge'as.

Roberto Firmino įvartis

Net ir gavę įvartį MU nieko įdomaus neparodė, o „Raudonieji“ toliau spaudė ir atakavo. Įvartis buvo pasiektas 78-ąją minutę, pasižymėjus Roberto Firmino.

Atsakomoji dvikova „Old Trafford“ stadione vyks po savaitės.