Triuškinanti „Barcelona“ pergalė Ispanijos pirmenybėse (video)

Šeštadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių IX turo rungtynėse įspūdingą pergalę šventė „Barcelona“ futbolininkai. Josepo Guardiolos auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje net 5:0 sutriuškino „Sevilla“ vienuolikę. Nugalėtojams po du įvarčius pelnė puolėjai Lionelis Messi ir Davidas Villa, kartą kamuolį tiksliai į vartų tinklą pasiuntė Danielis Alvesas.
Katalonų įvarčio autorius - L.Messi
L.Messi pelnė du įvarčius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Čempionate ir toliau pirmauja Madrido „Real“ klubas, šįkart išvykoje rezultatu 3:1 palaužęs Alikantės „Hercules“ komandos pasipriešinimą. Šeimininkai jau trečią minutę išsiveržė į priekį, tačiau antrame kėlinyje „Real“ rezultatą išlygino, o pačioje susitikimo pabaigoje du kartus pasižymėjo rezultatyviausias Ispanijos čempoionato žaidėjas C.Ronaldo. Dabar jis jau yra įmušęs 12 įvarčių.

„Valencia“ – „Zaragoza“ dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1. Lietuvis Marius Stankevičius nepakilo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

„Barcelona“–„Sevilla“ 5:0

4' [1: 0] L. Messi
24' [2:0] D. Villa
53' [3:0] D. Alves
64' [4:0] L. Messi
90' [5:0] D. Villa
45' iš aikštės pašalintas A. Konko („Sevilla“)

Alikantės „Hercules“–Madrido „Real“ 1:3

3' [1:0] D. Trezeguet
52' [1:1] A.D. Maria
82' [1:2] C. Ronaldo
86' [1:3] C. Ronaldo

„Valencia“–„Zaragoza“ 1:1

3' [0:1] M. Lanzaro
43' [1:1] M. Lanzaro (į savus vartus)
67' iš aikštės pašalintas A. Herrera („Zaragoza“)