UEFA Čempionų lygos atrankoje – netikėta „Villarreal“ nesėkmė

Čempionų lygos paskutiniame atrankos etape – atkrintamosiose varžybose – trečiadienio vakarą sužaisti likę penki mačai. Juose sėkmė lydėjo šeimininkus – jie šventė visas pergales.
Danijos vicečempionė „Odense“ ekipa palaužė Ispanijos atstovę
Danijos vicečempionė „Odense“ ekipa palaužė Ispanijos atstovę. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 UEFA

Bene didžiausią netikėtumą pateikė Danijos vicečempionė „Odense“ ekipa, namie 1:0 palaužusi Ispanijos atstovę „Villarreal“.

Nors svečiai dominavo ir galėjo įgyti pranašumą, jei ne fantastiškai žaidęs vartininkas Stefanas Wesselsas Hansas, dvikovos pabaigoje pergalę išplėšė bei nedidelį pranašumą prieš išvyką į Viljarealį suteikė „Odense“ saugas Henrikas Andreasenas.

„Odense“ 1:0 „Villarreal“
84' [1:0] H.Andreasenas

Kitose rungtynėse Miuncheno „Bayern“ įtikinamai 2:0 nugalėjo „Zurich“.

Bastianas Schweinsteigeris galva išvedė komandą į priekį 8 minutę, o 72 minutę persvarą sau įprastu smūgiu iš toli padvigubino Arjenas Robbenas.

Miuncheno „Bayern“ 2: 0 „Zurich“
8' [1:0] B.Schweinsteigeris
72' [2:0] A.Robbenas

90' iš aikštės pašalintas M.Beda („Zurich“)

Zagrebo „Dinamo“ 4:1 „Malmo“
4' [1:0] Sammiras
17' [1:1] A.Mehmeti
56' [2:1] A.Rukavina
61' [3:1] Sammiras (iš 11 m. baudinio)
84' [4:1] F.Becirajus

Haifos „Maccabi“ 2:1 Genko „Racing“
8' [1:0] W.Amashe
28' [2:0] V.Dvalishvilis
61' [2:1] E.Barda

Krokuvos „Wisla“ 1: 0 Nikosijos „Apoel“
71' [1:0] P.Maleckis