UEFA Europos lyga: „Sūduva“ nepraranda vilčių peržengti „Elfsborg“ barjerą

Marijampolės „Sūduva“ nepraranda vilčių ketvirtadienį įveikti Buraso „Elfsborg“ barjerą Švedijoje ir peržengti UEFA Europos lygos antrojo atrankos etapo barjerą.
Prieš savaitę Marijampolėj „Sūduva“ ir „Elfsborg“ sužaidė lygiosiomis.
Prieš savaitę Marijampolėj „Sūduva“ ir „Elfsborg“ sužaidė lygiosiomis. / V.Knyzelio/LFF.lt nuotr.

Prieš savaitęnamuose „Sūduva“ su „Elfsborg“ sužaidė lygiosiomis 1:1. Aktyviai antrajame kėlinyje žaidę marijampoliečiai pirmieji praleido įvartį, tačiau likus žaisti dvi minutes rezultatą išlygino puolėjas Ričardas Beniušis.

„Namie mes sužaidėme visai neblogai. Tiesa, pirmasis kėlinys nelabai pavyko, žaidėme tarsi išsigandę. Tačiau antrajame kėlinyje įsižaidėme, pamatėme, kad galime sėkmingai rungtyniauti. Užvaldė teigiamos emocijos“, – rungtynes fksuduva.lt svetainei prisiminei „Sūduvos“ kapitonas Vaidas Slavickas.

Norint patekti į kitą etapą marijampoliečiams reikia įmušti bent vieną įvartį. Rezultatas 1:1 reikštų pratęsimą, o rezultatyvesnės lygiosios arba minimali „Sūduvos“ pergalė atvertų Lietuvos klubui kelią į kitą etapą.

Prieš atsakomąją dvikovą V.Slavickas buvo nusiteikęs optimistiškai: „Niekas neprarasta, galime patekti į kitą etapą. Tereikia įmušti įvartį ir apsiginti. Manau, šansų tikrai turime. Marijampolėje sėkmingai žaidė jų vartininkas, tačiau šiomis dienomis jis patyrė traumą ir atsakomųjų rungtynių žaisti negalės.“

Rungtynės Švedijoje ketvirtadienį prasidės 19 val. Lietuvos laiku. Rungtynės „Elfsborg“ ir „Sūduvos“ poros nugalėtojas trečiajame atrankos etape susitiks su „Aalesunds“ FK (Norvegija) ir Budapešto „Ferencvarosi“ (Vengrija) dvikovos laimėtoju.