-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

„Valencia“ gynėjas Marius Stankevičius įmušė pirmą įvartį Ispanijos futbolo čempionate (nuotraukos, video)

Marius Stankevičius pelnė savo pirmą įvartį „Valencia“ futbolo klube. Lietuvos futbolo rinktinės gynėjas pasižymėjo pirmadienį vykusiose Ispanijos futbolo čempionato rungtynėse, kuriose lietuvio atstovaujama Valensijos ekipa namuose po dramatiškos kovos 3:3 (3:1) sužaidė lygiosiomis su „Osasuna“ vienuolike.
Komandos draugai sveikina Marių Stankevičių.
Komandos draugai sveikina Marių Stankevičių. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Starto sudėtyje mačą pradėjęs ir visas 90 minučių žaidęs M.Stankevičius pasižymėjo pirmo kėlinio viduryje (32 min.), kai po kampinio tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką. Lietuviui įmušus rezultatas tapo 2:0 šeimininkų naudai.

Verta paminėti, kad M.Stankevičiui tai buvo pirmasis įvartis ne tik „Valencia“ ekipoje, bet ir Ispanijos futbolo čempionate. Pernai lietuvis pusę sezono žaidė „Sevilla“ vienuolikėje, bet įvarčiais nepasižymėjo.

Be M.Stankevičiaus, kuris 84-ą minutę buvo nubaustas geltonąja kortele, šeimininkų gretose įvarčius įmušė R.Soldado (24 min.) ir A.Adurizas (42 min.).

„Osasuna“ klube pasižymėjo Juanfranas (40 min.), M.Flano (60 min.) ir C.R.Aranda (87 min.).

Po ketvirtųjų lygiųjų Ispanijos čempionate „Valencia“ išliko penktoje vietoje. Per 15 turų ji yra surinkusi 25 taškus.

Pirma žengia čempionės titulą ginanti „Barcelona“ (40 tšk.), antras – Madrido „Real“ (38 tšk.), trečias – „Villarreal“ (30 tšk.), ketvirtas – Barselonos „Espanyol“ (28 tšk.).

Tuo tarpu „Osasuna“ (16 tšk.) išliko 15-oje pozicijoje.

Kitas rungtynes „Valencia“ žais šeštadienį išvykoje su devintą vietą užimančiu „Real Sociedad“ klubu, o artimiausio konkurento turnyro lentelėje lauks akistata su lydere „Barcelona“.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?